Gastronomia

Zdrowe i smaczne kremy

Chyba wszystkie dzieci lubią znane kremy orzechowe. Na szczęście są zamienniki  orzechowych kremów, słodzonych białym cukrem. Takie zdrowe i naturalne kremy orzechowe można zakupić w sklepie ze zdrową żywnością. Najbardziej popularne są kremy z orzechów laskowych oraz z migdałów.

Pyszny krem z orzechów

krem orzechowy z migdałówZdrowy oraz bardzo smaczny krem orzechowy z migdałów to pożywny i najlepszy zamiennik słodzonych kremów. Idealnie nada się do naleśników, ciast oraz innych deserów. Można nim posmarować kanapkę, rogalika albo mleczną bułkę. Krem z orzechów, może zawierać małą ilość soli. Dodatkowo jest słodki ponieważ słodzony jest zdrowym słodzikiem. Kremy lub masła orzechowe mogą być wykonane z dowolnego rodzaju orzechów. Najbardziej popularne są krem z orzechów laskowych, włoskich, nerkowca oraz z migdałów. Smaczne są również kremy kokosowe. Naturalny skład tych masęłek to przede wszystkim 100% orzeszków. Nie ma w nich barwników oraz dodatkowych substancji słodzących. Pozbawione są innych szkodliwych substancji, które sprzyjają otyłości rób nadwadze u dzieci. Kremy orzechowe muszą być bezpieczne oraz dopuszczone do spożycia. Coraz więcej sklepów ze zdrową żywnością lub w dużych sklepach znajdziemy coraz więcej produktów naturalnego pochodzenia w tym kremy orzechowe. Ich cena zależy od wielkości oraz pojemności słoika lecz jest w granicy 20 lub 30 zł.

Dzieci uwielbiają słodki smak. Dlatego wszystkie produkty, z cukrem są dla nich smaczne. Na szczęście jest wiele zamienników, którą mają dużo zdrowsze skład, a przy tym są bardzo smaczne. Do takich należą kremy z orzechów  np. z migdałów. Świetnie sprawdza się jako deser lub przekąska. Pyszne i naturalny krem lub masło orzechowe powinno znaleźć się w każdym domu, gdzie dotychczas królowała znana i lubiana przez dzieci nutella.

About Jarosław Motylski