Technologia

Zalety dzierżawy sprzętu biurowego – drukarek i kserokopiarek

Klienci biznesowi mogą liczyć na wiele różnych usług związanych z wynajmem sprzętu biurowego. Nie każda firma potrzebuje profesjonalnych drukarek przez cały czas pracy. Zdarzają się jednak spotkania biznesowe czy też konferencje i szkolenie, podczas których drukarka wykorzystywana jest bardzo często.

Nowoczesne urządzenia drukujące dla przedsiębiorstw

Dzierżawa drukarek SiedlceZ jej pomocą można wydrukować materiały konferencyjne, szkoleniowe, ulotki, dokumenty i znacznie więcej. Jeśli dana firma nie chce przeznaczać pieniędzy na zakup nowego sprzętu, może zaoszczędzić, wynajmując drukarki. Dzierżawa sprzętu biurowego ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to rozwiązanie tanie i wygodne. Coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z takich usług – i to nie tylko wtedy, kiedy zbliża się ważne wydarzenie firmowe. Dzierżawa drukarek Siedlce to nie tylko wypożyczenie profesjonalnego sprzętu, ale również tonerów i cartridge’y. Poza tym firma wypożyczająca sprzęt biurowy zapewnia też kompleksowy serwis urządzeń. Najczęściej wypożyczane są zaawansowane technologicznie nowoczesne drukarki i kserokopiarki. Wypożyczony sprzęt zapewnia najwyższą jakość kopii i wydruków. Nowoczesne drukarki nie tylko drukują dokumenty z komputera, ale również kopiują i skanują. Konserwacja sprzętu, jego naprawa oraz wszelkie materiały do urządzeń wliczone są już w cenę dzierżawy. Jedynym zobowiązaniem finansowym klienta jest tzw. czynsz dzierżawny, a do tego odpowiednia kwota za stronę wydrukowaną przez wypożyczone urządzenia.

Stawki są naprawdę konkurencyjne! W doborze rozwiązań indywidualnych pomagają specjaliści. Dodatkowo drukarki można wyposażyć w specjalne moduły. Są to modułu drukujące, finiszery, faks, skaner czy też moduły, które segregują kopie. Urządzenia drukujące sprawdzają się zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach.