Wnętrza

Zakup szafy przesuwnej do przedpokoju

Po długiej namowie mąż w końcu zdecydował się na kilka zmian w naszym mieszkaniu. Poprzedni wystrój nam się już trochę znudził, poza tym uznałam, że kilka innych rzeczy można by zmienić, aby wnętrza stały się bardziej funkcjonalne. Najbardziej zależało mi na tym, żeby uczynić nasz niewielki przedpokój bardziej ergonomicznym.

Funkcjonalny przedpokój z przesuwną szafą

szafa przesuwna łódzkieWcześniej w naszym przedpokoju stał spory, metalowy wieszak oraz szafka na buty. Takie rozwiązanie nie jest jednak najbardziej funkcjonalne, ponieważ brakuje nam miejsca na przechowywanie pewnych rzeczy. Nie mamy zbyt wiele par butów, przez co marnuje się trochę miejsca, które zajmuje spora szafka na nie. Poza tym oboje z mężem uwielbiamy nosić płaszcze, a wieszanie ich na metalowym wieszaku na dłuższą metę zbytnio im nie służy. Lepszym rozwiązaniem jest oczywiście wieszanie ich na zwykłym wieszaku, jednak nie zawsze chce się nam zanosić okrycie wierzchnie do sypialni, w której stoi szafa. Postanowiłam więc nieco przemeblować przedpokój oraz pozbyć się zarówno ciężkiego wieszaka, jak również szafki na buty. Zamiast tego miała tam stanąć szafa. Okazało się, że jeżeli chce się, aby w mieszkaniu stanęła dobra szafa przesuwna łódzkie jest regionem, w którym z łatwością można znaleźć firmę, która produkuje meble dobrej jakości. Bardzo nam na tym zależało, żeby taki mebel długo nam służył. Ustawienie szafy w przedpokoju było strzałem w dziesiątkę.

Dzięki szafie zyskaliśmy miejsce na odpowiednie przechowywanie nie tylko ubrań, ale również rzeczy, które używamy tylko od czasu do czasu, jak np. ozdoby świąteczne. Pomieszczenie to stało się o wiele bardziej funkcjonalne, ponieważ zdecydowanie lepiej wykorzystaliśmy dostępną przestrzeń, na czym właśnie najbardziej mi zależało.