Zdrowie

Zabiegi kosmetyczne – kriolipoliza i platforma wibracyjna

 

Osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, nie zawsze mają czas na zdrowe odżywianie się i uprawianie sportu. Dlatego sięgają one po rozwiązania alternatywne, czyli zabiegi wyszczuplające. Coraz więcej salonów kosmetycznych ma je w swojej ofercie i wbrew pozorom są one skuteczne.

Wykorzystanie platformy wibracyjnej do odchudzania i kriolipoliza

niedrogie zabiegi wyszczuplające w LublinieWśród takich zabiegów można wyróżnić ten z wykorzystaniem platformy wibracyjnej. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie to wytwarza wibracje. Wibracje z kolei prowadzą do rozgrzania tkanki tłuszczowej, a w związku z tym do jej spalania. Dzięki platformie wibracyjnej skóra staje się jędrniejsza. W ten sposób można też wzmocnić mięśnie różnych partii ciała. Warto skorzystać z takiej możliwości w gabinecie kosmetycznym. Skorzystanie z urządzenia, jakim jest platforma wibracyjna, jest bezbolesne. Jeśli chodzi o zabiegi wyszczuplające Lublin, to na pewno trzeba wspomnieć o kriolipolizie. W tej metodzie wykorzystuje się mrożenie tkanki tłuszczowej. Oczywiście wykonuje się mrożenie miejsce po miejscu. Zamrożona tkanka tłuszczowa jest usuwana w naturalnym procesie wymiany limfatycznej. Nie należy bać się tego zabiegu, ponieważ także jest bezbolesny, a do tego nieinwazyjny. Przed zabiegiem trzeba mieć świadomość tego, że na efekty kriolipolizy trzeba trochę poczekać. Nie jest to zabieg, po którym efekty widoczne są od razu.

Komórki tłuszczowe obumierają po ich zamrożeniu. Nie zostaną one usunięte od razu. Organizm będzie pozbywał się obumierających komórek tłuszczowych stopniowo. Modelowanie sylwetki będzie więc wolne, ale za to efekt może być naprawdę zadowalający. Od czasu do czasu można wykonać taki zabieg wyszczuplający. Trzeba wcześniej sprawdzić, które salony kosmetyczne mają kriolipolizę w swojej ofercie. Można też zdecydować się na inne zabiegi.