Rozrywka

Wynajmuję namiot na imprezę weselną

Z Łukaszem planujemy w sierpniu wziąć ślub. Na szczęście oboje mieliśmy takie samo wyobrażenie co do imprezy i w tym temacie doskonale się zgadzaliśmy. Uznaliśmy, że zrobimy bankiet na świeżym powietrzu i zamówimy catering.

Wynajęty namiot był w atrakcyjnej cenie

wynajem namiotówUrzędnik również ma przyjechać na miejsce, żeby wszystko odbyło się w jednym miejscu. Łukasz od razu zaoferował miejsce na wsi, gdzie jego rodzice mają ogromną działkę z trawą. Można tam postawić duży namiot i stoły biesiadne. Sprawdziliśmy od razu jaka firma oferuje wynajem namiotów, żeby poznać warunki takiej współpracy. Udało się trafić na firmę, która nie dość, że oferuje katering w bardzo atrakcyjnych cenach do na dodatek oferują tani wynajem namiotów. Co więcej, ich pracownicy będą obsługiwać całą imprezę i nie będziemy musieli się o nic martwić. Nawet nie sądziłam, że tak sprawnie da się to wszystko załatwić. Zakładałam, że nie prędko znajdziemy takie rozwiązanie. Rodzice Łukasza bardzo się ucieszyli jak im powiedzieliśmy co planujemy i bardzo chętnie użyczyli nam swoją działkę. Mama Łukasza podpowiedziała nam również, żeby zorganizować toalety dla gości i jest taka firma, która się tym zajmuje. Mieliśmy wszystko dograne. Wynajęliśmy namiot wraz ze stołami biesiadnymi, które od razu były ustrojone. Pracownicy przyjechali w dniu ślubu z samego rana i wszystko bardzo dokładnie przygotowali. Byłam zadowolona i miałam pewność, że wszystko pójdzie bardzo sprawnie. Nasz bankiet odbędzie się na świeżym powietrzu tak jak chcieliśmy.

Impreza była bardzo udana i wszyscy goście świetnie się bawili. Wstępnie planowaliśmy zakończenie o dwudziestej drugiej, ale nad ranem dopiero wszyscy się rozeszli. To był najpiękniejszy dzień w moim żuciu i jestem bardzo szczęśliwa.