Moda

Wybór kolczyków ze srebra

Chyba każda kobieta lubi nosić kolczyki. Ja przynajmniej uwielbiam je nosić. Są świetnym dodatkiem zwłaszcza do sukni wieczorowej. Obecnie szykuje się do wielkiego balu, na który zostałam zaproszona przez mojego chłopaka. Już nie mogę się doczekać tego wyjścia. Ale muszę się jakoś odpowiednio ubrać do okazji.

Wybór złotych kolczyków

kolczyki srebrneNajpierw zaczęłam od poszukania sobie idealnej sukni na ten bal. Ona jest najważniejsza. Przecież to pod nią będę dobierać dodatki i makijaż, nie wspomnę już o włosach. Fryzura też musi pasować do sukni. W końcu zdecydowałam się na taką długa suknię aż do kostek. To będzie dobrze widziane. Mam tylko nadzieję, że z dodatkami do niej pójdzie mi o wiele szybciej. Suknię wybierałam aż tydzień. Ale same wiecie jak to jest. Znalezienie idealnej sukni może zająć trochę czasu. Dlatego też cieszę się, że to mam już z głowy i mogę wybierać dodatki. Na pewno muszą być kolczyki srebrne. Bez nich to ani rusz. Muszą być to duże i wiszące kolczyki, na pewno będą dobrze pasować do mojej sukienki. Zdecydowałam się na srebrne kolczyki, gdyż chciałam osiągnąć taki kontrast do mojej złotej sukni. Złoto ze srebrem dobrze razem wyglądają, więc na pewno taka biżuteria srebrna będzie do mniej jak najbardziej pasować. Już mam upatrzone kolczyki, tylko muszę jeszcze je kupić. Na pewno będą dobre, cena teraz nie ma znaczenia, ważne by pasowały do mnie. Do tego jeszcze muszę mieć jakiś naszyjnik i też musi być srebrny.

Nie tylko ubranie jest ważne podczas jakiś oficjalnych wyjść. Dobrze mieć na sobie jeszcze jakieś dodatki jak na przykład naszyjnik czy kolczyki. Ja praktycznie zawsze nosze kolczyki, ale na taką specjalną okazję muszę mieć kolczyki srebrne i to takie duże, by można było je zobaczyć z daleka. Trzeba się wyróżniać wśród innych. Lubnię chodzić na takie bale, wtedy mogę założyć długie suknie.