Uroda / Zdrowie

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w nos

Prowadzę swój własny salon kosmetyczny. Specjalizuję się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego. Mam bardzo dużo klientek, które chętnie korzystają z moich zabiegów. Oczywiście staram się, by moja oferta była interesująca. 

Zabieg wstrzykiwania kwasu hialuronowego w nos

kwas hialuronowy nos krakówW swojej ofercie nie zamieszczam nazw tego typu jak „wstrzykiwanie kwasu hialuronowego”. Nie chcę, by klientki źle kojarzyły te zabiegi. Niektórzy boją się igieł, więc słowo „wstrzykiwanie” może odstraszać klientki. W zamian za to umieszczam takie nazwy jak kwas hialuronowy usta, lub na przykład kwas hialuronowy nos kraków ma bardzo dużo mieszkańców, więc zainteresowanie tymi zabiegami jest wysokie. Nazwy zabiegów mają zatem zachęcać klientki. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi na nos. Dzięki temu, że wstrzykuję w niego kwas hialuronowy, jest on bardziej nawilżony. W okresie zimowym jest to bardzo ważne, gdyż podczas mrozów to właśnie między innymi nos marzenie. Kwas ma spowodować, że nie jest on wysuszony i jest mniej narażony na zimno. Sam zabieg nie jest skomplikowany. Polega tylko na znieczuleniu skóry, oraz wstrzykiwanie odpowiedniej ilości kwasu w konkretne miejsca nosa. Sam zabieg trwa niecałe pół godziny. Jest on bolesny, ale znieczulenie ma spowodować, że ten ból jest znacznie mniejszy. Sama również wstrzykiwałam sobie kwas w nos i muszę przyznać, że naprawdę warto skorzystać z tego typu zabiegu, gdyż ma wiele zalet. Często pokazuję klientom efekty zabiegi, by móc je zachęcić do skorzystania z niego. 

Kwas hialuronowy wstrzykiwany w nos nie jest jakimś popularnym zabiegiem, ale u mnie naprawdę dosyć często klientki korzystają z tego zabiegu, ciesząc się jego efektami. Każdy kto chce z niego skorzystać może śmiało przyjść do mnie. 

About Bronisław Niewiecki