Usługi i przemysł

Wino musujące na wesele

Razem z przyjaciółką prowadzimy firmę zajmująca się organizowaniem przyjęć różnego rodzaju: komunijnych, weselnych, z okazji urodzin, z okazji jubileuszy. Mamy przepiękny dworek  z dwoma salami, zapleczem kuchennym, pokojami gościnnymi dla gości. Najwięcej organizujemy przyjęć weselnych.

Różowe wino musujące na przyjęcie weselne

różowe prosecco van na weseleW ten weekend organizujemy przyjęcie weselne dla przesympatycznej pary młodej. Oboje są pasjonatami gór i wspinaczki górskiej. Zdobyli wiele szczytów w Polsce i nie tylko. Poprosili nas żebyśmy wszystko im zorganizowały, począwszy od przyjęcia, ceremonii, wybrania menu i wystroju sali. Zaufali nam i powierzyli organizację całego wesela. Dla naszych klientów wynajęliśmy różowe prosecco van na wesele. To mobilny barek idealny na weselne przyjęcia. Przypomina małego busika, w środku ma lekkie, orzeźwiające, aromatyczne wino z Włoch. Wino prosecco ma kremowy, kwiatowy aromat. Na przyjęcie zamówiłyśmy wino wytrawne, półwytrawne i półsłodkie. Wino to jest ulubionym trunkiem Włochów, pochodzi oczywiście z Włoch. Podbiło podniebienia miłośników win na całym świecie. Wino na przyjęciu zasmakowało wielu paniom, mocno schłodzone jest rewelacyjne. Wszystkie kobiety kochają bąbelki a w winie prosecco są one delikatne,  owocowo- kwiatowe i przyjemne. Wino było lekko schłodzone dzięki temu wszystkie aromaty były bardziej wyraziste. Para młoda była zachwycona przyjęciem i delikatnym  winem musującym zamiast szampana.

Organizacja przyjęć wymaga wiele pracy, wysiłku, poświęceń. Dobrze wybrane produkty, firmy wspomagające organizację przyjęcia powodują, że staje się one jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, wyjątkowe. Wybór wina prosecco był takim wyborem. Wesele było bardzo udane, wszyscy znakomicie się bawili.