Zakupy

Kupując walizki – w zestawie taniej!

walizki puccini

Ile razy słyszałeś, że w zestawie taniej i można wiele zaoszczędzić? Zapewne wiele. Kilka razy pewnie w to nie wierzyłeś, ale to błąd. Producenci chcąc zachęcić konsumentów do zakupów są w stanie zrobić wiele, nawet zejść z ceny przy większych zakupach.

Walizki puccini w dobrej cenie

walizki pucciniNa spore obniżki możemy liczyć w przypadku dóbr luksusowych, gdy kupujemy je w zestawie. Dlatego także producent walizki puccini postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniu swoich klientów i wywietrzyć magazyny, by mieć miejsce na nowe kolekcje. Od kilku tygodni decydując się na zakup więcej niż jednej walizki puccini ceny zdecydowanie stają się bardziej atrakcyjne. Cały zestaw trzech walizek kosztuje już około tysiąca stu złotych. Jest to cena bardzo promocyjna i obniżka ceny nastąpiła tu o około czterysta złotych, ponieważ sama duża walizka kosztuje około osiemset złotych. Dokładając trzysta otrzymujemy cały zestaw. Taka sama zasada dotyczy innych artykułów tej firmy, czyli torebki puccini. Do zakupu jednej dużej torebki i dobrania sobie do niej średniej małą dostaje się w spaniałej cenie. Fajnie, że któraś z firm pomyślała o tym, by wietrzyć swoje magazyny przed wypuszczeniem nowej kolekcji, dzięki czemu konsumenci mogą przekonać się o wysokiej jakości wykonania.

 

Walizki march, które są konkurencją dla puccini także zaproponowały swoim klientom zakup kilku sztuk. Dzięki temu można otrzymać bon rabatowy na kolejne zakupy a także gwarancję trwałości walizki na cztery lata. Przez wyprzedaż i szał z nią związany nie pozostaje nam nic jak czekać na nowe kolekcje.