Zakupy

W sklepie była dostawa nowych toreb bawełnianych

Pracuję w pasażu handlowym, gdzie wszyscy handlowcy się dobrze znają. Zaprzyjaźniłam się z kobietą z naprzeciwka, która sprzedaje torby, paski i portfele. To przemiła kobieta i bardzo lubię z nią rozmawiać. Zawsze ma ciekawe promocje w swoim sklepie.

Każda torba w sklepie pochodzi prosto od producenta

torby bawełniane prosto od producentaOstatnio przyszła do mnie bardzo podekscytowana, ponieważ zamówiła bardzo modne torby bawełniane prosto od producenta i czeka na dostawę. Zainteresowałam się jej nowym towarem, bo takie torby to teraz każdy nosi. Są modne i z fajnymi nadrukami. Obiecałam zajrzeć do niej do sklepu zaraz po tym jak przyjmie dostawę. Pół dnia wypatrywała za kierowcą, który około czternastej do niej przyjechał. Poczekałam aż rozpakuje na spokojnie wszystkie torby bawełniane prosto od producenta i potem pójdę. Prawie pod koniec dnia do niej weszłam, bo widziałam, że miała spory ruch. Pewnie wszystko przez te torby, które ludzie tak masowo zaczęli od niej kupować. Kiedy weszłam do jej sklepu to zauważyłam, że była dostawa. Regały miała po brzegi zapełnione a każda torba pochodziła od producenta, z którym współpracuje. Julka pokazała mi cały towar i przyznam, że skusiłam się sama na zakupy. Kupiłam od niej trzy torby bawełniane prosto od producenta, które bardzo mi się spodobały. Wzięłam je w trzech różnych wariantach kolorystycznych, ponieważ uwielbiam urozmaicenie. Julka cieszyła się, że nowe torby tak bardzo mi się spodobały. Sprzedała mi je po cenie zakupu, bo jak twierdzi bardzo mnie lubi a i tak na tym zarobi.

Kiedy moja córka zobaczyła te torby to od razu mi jedną zabrała. Wszystkie koleżanki w szkole takie mają i ona też chciała. Kupię jej następnym razem jeszcze jakąś. Już nawet powiedziała jaki chce mieć kolor. Julka na tym nieźle zarobi.