Mieszkanie

Taras zabudowany szkłem

Jestem człowiekiem bardzo pracowitym. Ostatnio często zostawałem w pracy po godzinach, by dopiąć ważne projekty. Okazało się, że mój szef dostrzegł moje wysiłki, ponieważ przyznał mi sporą premię uznaniową. Postanowiłem przeznaczyć ją na coś, o czym od dawna marzyłem. Od dawna bowiem pragnąłem zabudować swój przydomowy taras szkłem, by móc z niego korzystać w zimne dni.

Zabudowa szklana domowego tarasu

szklana zabudowa tarasuMuszę przyznać, że do swojej pracy podchodzę bardzo poważnie. Było tak od zawsze, ponieważ staram się być bardzo rzetelny w swoich działaniach. Przykładam się, jak tylko potrafię najlepiej. Ostatnio w pracy mieliśmy dość trudny okres, wymagający ode mnie zostawania po godzinach. Okazało się, że moja wzorowa postawa została zauważona przez szefa. Mój przełożony docenił moje wysiłki i nagrodził mnie naprawdę porządną premią. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ poczułem się doceniony. Nie chciałem jednak odkładać tych pieniędzy na czarną godzinę, czy też wydawać na gadżety. Od dawna marzyła mi się szklana zabudowa tarasu. Miałem już wybraną firmę, która miała ją wykonać, dlatego po prostu się do niej zgłosiłem, bo umówić się na spotkanie o konkretach. Mój taras został dokładnie wymierzony, tak by mogła mi zostać przedstawiona konkretna oferta. Nie mogłem już się tego doczekać! W głowie wielokrotnie bowiem wizualizowałem sobie tę piękną chwilę, która już niebawem miała się ziścić.

Teraz kiedy mogę siedzieć sobie swobodnie na swoim oszklonym tarasie, jestem niezwykle szczęśliwy. Właśnie o czymś takim marzyłem. Umożliwiła mi to ciężka praca, z czego jestem dodatkowo dumny. Mam nadzieję, że odpoczynek na moim zabudowanym szkłem tarasie będzie mnie cieszył przez wiele długich lat. Póki co jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania tego projektu.