IT

Szukałem zestawu vr działającego z komputerem

 

Jestem informatykiem, jedną z moich ulubionych form spędzania wolnego czasu jest granie w gry komputerowe wraz ze znajomymi. Bardzo dobrze się przy tym bawimy i daje nam to opcje oderwania się chodź na chwilę od problemów dnia codziennego. Ostatnio coraz bardziej popularne stają się gry dostosowane do wirtualnej rzeczywistości, jedna z takich gier bardzo mi się spodobała.

Poszukiwania zestawu vr kompatybilnego z komputerem

zestaw vr do komputeraJako, że byłem kompletnie zielony w temacie wirtualnej rzeczywistości i co jest do tego potrzebne postanowiłem poszukać informacji na ten temat w internecie. Usiadłem do komputera i w wyszukiwarce wpisałem frazę – zestaw vr do komputera. Wyskoczyło mi wiele ofert różnych gogli do wirtualnej rzeczywistości. Różniły się one ceną oraz przeznaczeniem. Niektóre z nich były przeznaczone tylko konsol inne dawały się zarówno do konsol jak i do komputerów, a jeszcze inne działały tylko z komputerami. Zdecydowałem się zadać pytanie na forum, jaki zestaw do wirtualnej rzeczywistości będzie najlepszy do tej konkretnej gry, która wpadła mi w oko. Na odpowiedzi nie musiałem długo czekać, już po kilku minutach miałem do wyboru kilka polecanych zestawów z różnej półki cenowej. Z racji tego, że nie wiedziałem czy taka forma rozgrywki mi się spodoba zdecydowałem się wybrać jeden z tańszych modeli gogli. Czas oczekiwania na zamówienie wynosił około trzech dni roboczych.

Po trzech dniach zjawił się u mnie kurier z przesyłką. Od razu zabrałem się za rozpakowywanie i sprawdzanie czy gogle nie są uszkodzone i działają poprawnie. Byłem zdziwiony jakością wykonania, stała ona na bardzo wysokim poziomie pomimo dość niskiej ceny. Rozgrywka dzięki wirtualnej rzeczywistości przeniosła mnie na inny poziom doznań. To był bardzo dobry zakup.