Usługi i praca

Ślusarze do cięcia blach

Do cięcia blach przydaje się piła. W specjalistycznych zakładach ślusarskich możemy znaleźć prasy krawędziowe, które sprostają większości życzeń klientów. Ślusarze oprócz gięcia blach oferują swoje usługi z zakresu wykrawania, spawania czy plazmowania, ale jedno to cięcie jest najpopularniejszą ofertą.

Najlepiej pocięte blachy po Poznaniu

cięcie blach poznańNowoczesne maszyny pozwalają na sprostaniu wielu skomplikowanych zadań. Dobre cięcie blach poznań oferuje w wielu zakładach ślusarskich na terenie miasta. Doświadczeni fachowcy przy użyciu najlepszych sprzętów potrafią wyciąć określone przez klienta wzoru w blasze, w zależności od zapotrzebowania na określony kształt i ilość elementów. Blachy mogą być cięte na gilotynie, jak i na prasie krawędziowej. Do specjalnych zadań potrzeba jest wykrojnik narożny. Przy pomocy dwustu pięćdziesięciu ton nacisku na blachę potrafi się odpowiednio zgiąć nawet czteromilimetrowa blacha. W ten sposób można wykonać parapety, pasy nadrynnowe czy wiatrownice, rury, profile, kształtowniki, wałki. Najnowocześniejszym sposobem na precyzyjne pocięcie blachy jest zastosowanie laser, jednak nie każdy zakład ślusarski posiada takową a koszty jej eksploatacji jak i usługi nią są znacznie większe. Niektóre zakłady mogę też wykonać cięcie blach za pomocą portalowej wypalarki CNC. W tym przypadku można skorzystać z palnikiem gazowym jak i palnikiem plazmowym. Użycie odpowiedniej wypalarki zależy od własności ciętej blachy, czyli długości, szerokości i grubości.

Sposobów na pocięcie blachy jak i wycięcie w niej określonych kształtów jest wiele. To od nas, klientów zależy z czyich usług skorzystamy. Zdrowa konkurencja pozwala wybrać zakład odpowiedni do naszych oczekiwań, jak i oferujący najbardziej korzystną cenę do jakości wykonanej usługi.