Wnętrza

Rolety materiałowe a wystrój wnętrz

Rolety materiałowe

Jestem architektem wystroju wnętrz. Zajmuję się tym już od wielu lat i w swojej karierze zawodowej natrafiłem na wielu różnych klientów. Niestety niejeden był ciężki w obyciu. Trzeba w moim zawodzie nieraz uzbroić się w prawdziwą cierpliwość, bo bez tego ani rusz.

Rolety materiałowe to dobry pomysł?

Rolety materiałoweJa coś komuś radzę, a on co chwilę wybrzydza. Nie mogę wtedy brać tego do siebie, bo wiecznie chodziłbym wkurzony. Staram się po prostu zaproponować inną opcję jak na przykład zamiast żaluzji rolety. W Bydgoszczy mam najwięcej klientów, bo stąd jestem i tutaj działam. Czasami dojeżdżam gdzieś dalej, kiedy ktoś o mnie w stolicy usłyszy albo gdzieś indziej, ale to już rzadziej. Ostatnio ludzie się dość uparli na rolety dzień noc, ale zawsze im tłumaczę, że one nie wszędzie będą pasować. Czasami lepiej sobie zamontować żaluzje, jeśli pokój jest taki typowo męski. Przyda się wtedy taki bardziej solidny element, a nie ciągle taka delikatność. Nie chcę, żeby wszystkie pomieszczenia były jednakowe. U jednego niech będą roletki, ale przecież inny może postawić na efektowne zasłony. Są one ciężki i nie wszędzie będą dobrze wyglądały, ale w większych pomieszczeniach mają duże szanse się sprawdzić. Jestem pewien, że tak będzie, jeśli tylko będą dobrane materiałem i kolorystyką do pozostałych elementów zgromadzonych w pokoju.

Trzeba umieć łączyć ze sobą różne rzeczy i właśnie od tego ja jestem. Trochę głupio, kiedy ludzie mnie wynajmują, a potem i tak sami urządzają pokoje według swojego własnego widzimisię. Pytam się wtedy, po co ta moja praca?

Więcej w temacie rolet jak i żaluzji można znaleźć na: http://www.roletybydgoszcz.net