Edukacja

Praktyki w biurze księgowym

biuro rachunkowe

Dowiedziałam się dzisiaj na uczelni, że muszę na własną rękę poszukać sobie biura księgowego, w którym będę mogła odbyć miesięczne praktyki. Biuro karier niestety nie zapewnia nam praktyk od tego roku i każdy student musi sam poszukać sobie odpowiedniej firmy.

Biura księgowe szkolą przyszłych pracowników

biuro rachunkoweUczelnia jedynie daje pismo co należy na tych praktykach robić. Godne uwagi biura księgowe w Bydgoszczy są dostępne w naszym mieście. Bydgoszcz to miasto, w którym znajduje się wiele firm w każdej firmie musi być księgowa. Lista rzeczy, które muszę wykonywać na patykach jest dosyć długa. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która przyjmie mnie na praktyki. Księgowość jest dla mnie bardzo ważna. Żeby dostać dyplom muszę odbyć praktyki. Postanowiłam podjechać do kilku firma w okolicy i oni niestety mieli już praktykantów. Koleżanka powiedziała mi o biurze rachunkowym, które otworzyło się tydzień temu u niej na osiedlu. Biuro rachunkowe zatrudnia sześć pracowników. Właścicielka powiedziała, że jeszcze nikogo nie mieli na praktykach i czy na pewno chciałabym je odbywać w biurze rachunkowym, które dopiero się otworzyło. Biura rachunkowe chętnie przyjmują do siebie praktykantów bo dzięki ich pracy udaje im się wykonywać wszystkie swoje zlecenia na czas. Usługi księgowe wymagają wykonywania zleceń w określonych terminach więc jest to bardzo ważne dla biura rachunkowego a także dla firmy, które decyduje się na współpracę. Biura rachunkowe, które są dostępne w moim mieście są doceniane i chwalone nie tylko przez studentów ale także przez klientów. Moje koleżanki załatwiły sobie już praktyki. Dzięki jednej z koleżanek mi tez już się to udało.

Usługi księgowe będą przeze mnie wykonywane w nowo otwartym biurze. Właścicielka powiedziała, ze wszystkie zadania z listy będę miała zapewnione. Postarają się wiele ode mnie wymagać i nauczyć mnie dużo rzeczy.

About Jakub Ziółkowski