Edukacja

Pracuję w najlepszej firmie szkoleniowej

Pracuję jako asystentka i przyjmuję różne zlecenia oraz organizuję spotkania dla naszych trenerów. Bardzo mi się ta praca podoba i dzięki niej poznałam wiele interesujących osób. Pracuję tutaj już od pięciu lat i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną.

Naszą firmę szkoleniową znają ludzie w całym kraju

najlepsza firma szkoleniowaOstatnio czytałam w jakiejś gazecie, że nasza najlepsza firma szkoleniowa, wygrała jakąś nagrodę. Od razu pobiegłam do Maćka, trenera, z którym ma bardzo dobre relacje, żeby pokazać mu ten artykuł. Ucieszył się bardzo i powiedział, że dzięki temu jeszcze więcej firm będzie zlecać nam szkolenia a co za tym idzie zarobki na pewno się zwiększą. Długo na reakcję nie musieliśmy czekać, ponieważ jeszcze tego samego dnia odebrałam kilka telefonów od osób, które były zainteresowanie szkoleniami. Przekazałam wszystko do kierownika działu, żeby przekazał swoim ludziom zadania. Dobrze, że nasza najlepsza firma szkoleniowa jest tak ceniona, bo dzięki temu wszyscy mamy pracę. Ja na jej brak ostatnio nie narzekam, ponieważ co chwilę umawiam spotkania a ludzie coraz chętniej zgłaszają się do nas na szkolenie. Szef to nawet postanowił, że będziemy organizować tematyczne szkolenia dla osób indywidualnych. Obecnie obsługiwaliśmy tylko firmy, ale najwyższy czas powiększyć ofertę. Zatrudniono jeszcze więcej trenerów a ja dostałam większy zakres obowiązków. Przyjęta została do nas również praktykanta, która mi pomaga w pracy. To najlepszy dla naszej firmy szkoleniowej okres i oby utrzymał się jak najdłużej.

W takim trybie działamy już kolejny rok i jeszcze nie spadliśmy z pozycji. Szef ciągle inwestuje w firmę i wprowadza nowe rozwiązania. Dostałam nawet awans i teraz zarabiam na prawdę ogromne pieniądze. To jest prawdziwa praca moich marzeń.