Fotografia

Poszukiwania fotografa do sesji niemowlęcej

Kilka dni temu urodziło nam się z żoną dziecko. Chcieliśmy jakoś uczcić narodziny naszego pierworodnego synka. Doszliśmy do wniosku, że dobrą pamiątką będzie zdjęciowa sesja niemowlęca. Teraz musieliśmy jeszcze tylko znaleźć fotografa, który podejmie się wykonania takiej sesji zdjęciowej. Najlepiej w Ząbkach, ponieważ to w tym mieście mieszkaliśmy.

Zrobiliśmy sesję niemowlęcą w Ząbkach

sesja niemowlęca ząbkiDoskonale rozumieliśmy, że nie każdy fotograf podejmuje się zrobienia sesji niemowlęcej. Do dzieci, szczególnie tych najmłodszych trzeba mieć bardzo dobre podejście, żeby móc zrobić ciekawe i interesujące zdjęcia. Poszukiwania odpowiedniego fotografa do takiej sesji rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sesja niemowlęca ząbki, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć fotografa, który specjalizował się w sesjach dziecięcych i niemowlęcych. Na jego stronie internetowej mogliśmy zapoznać się z jego portfolio. Niektóre zdjęcia były wręcz imponujące. Widać było, że są dopracowane w każdym calu, a fotograf umie pracować z niemowlętami. Zapoznaliśmy się również z jego cennikiem. Wynikało z niego, że fotograf ten oferuje swoje usługi w bardzo niskich, przystępnych cenach. Miał on również bardzo pozytywne opinie poprzednich klientów. Zachęceni takimi informacjami zdecydowaliśmy się nawiązać z nim współpracę.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Studio fotograficzne tego fotografa znajdowało się w samym centrum Ząbek, dlatego nie mieliśmy problemów z tym, żeby tam dojechać. Wykonaliśmy tam profesjonalną i bardzo fachową sesję niemowlęcą naszego synka. Byliśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć jakie otrzymaliśmy, tym bardziej że były one zrobione i wykonane w bardzo dobrej jakości i niskiej cenie.