Usługi

Polecany weterynarz z Sulejówka

Pomimo tego, że staramy się dbać o naszego zwierzaka najlepiej, jak potrafimy, nie zawsze umiemy stwierdzić, że coś mu dolega. Czasami wydaje nam się, że symptomy wcale nie muszą oznaczać choroby, a tymczasem nawet te najlżejsze z nich mogą okazać się zwiastunem czego poważnego.

Najlepsi Weterynarze z Sulejówka

Weterynarz SulejówekMoja kocica zawsze była okazem zdrowia i nigdy nic jej nie dolegało, a zatem kiedy zaczął się marzec, czyli dosyć aktywy okres u kotów i moja kotka dostała rui, nie było to dla mnie nic dziwnego. Z jakiegoś jednak powodu tym razem rujka okazała się znacznie dłuższa od poprzednich, oraz po krótkim czasie znów się powtórzyła. Z początku nie zwróciłam na to większej uwagi, dopóki zawodzenia mojej kotki nie stały się naprawdę donośne. Nie chciałam diagnozować kota za pomocą internetu i wiedziałam, że w tej sytuacji niezbędny będzie weterynarz Sulejówek posiada rewelacyjnego weterynarza, który od zawsze był przez wielu ludzi chwalony, a także cieszył się doskonałą renomą, dlatego to właśnie do niego postanowiłam zawieźć swoją kotkę. Po krótkim badaniu kota okazało się, że moja kocica ma cysty na jajnikach, co było powodem przedłużającej się rui i najlepszą opcją w tym przypadku miała być sterylizacja kotki na którą oczywiście się zgodziłam. Sterylizacja odbyła się za pomocą krótkiego cięcia, dzięki czemu kotka nie miała ogromnej rany i nie musiała nosić nawet specjalnego kaftanika! Po całym zabiegu wystarczyło przez kilka dni pilnować jedynie, aby nie wskakiwała na wysokie półki bądź parapety, a jedynym śladem po sterylizacji była „ranka”, która przypominała drugi pępek i która niesłychanie szybko wygoiła się i dziś nie ma po niej najmniejszego śladu.

Sterylizacja sprawiła, że zdrowie kotki znacznie się polepszyło. Poprawiła się jej kondycja sierści do takiego stopnia, że kot praktycznie w ogóle się nie linii i jest jeszcze bardziej puchaty niż dotychczas, a ponadto kotka też znacznie urosła przez co jest jeszcze bardziej urocza i milutka! Jej zachowanie też uległo zmianie, teraz jest bardziej skora do zabaw i wszelkich kocich czułości.

About Aleksander Redzik