Turystyka

Polecany nocleg w Gdańsku

Wraz z moją dziewczyną zaplanowaliśmy wspólny wypad nad morze. Zaczęło robić się coraz lepiej i chcieliśmy skorzystać chociaż parę dni ze sprzyjającej pogody. Oboje na co dzień jesteśmy dość zapracowani, więc wykorzystaliśmy trochę dłuższy urlop z racji majówki i świąt. Wszystko zaplanowaliśmy z wyprzedzeniem, żeby nie szukać noclegu na ostatnią chwilę.

Weekend w Gdańsku

wynajem apartamentów gdańskOboje nie przepadamy za całodniowym wylegiwaniu się na plaży, więc postanowiliśmy wyjechać do trójmiasta. Zatrzymaliśmy się w samym Gdańsku. Zadbaliśmy o wynajem apartamentów gdańsk. Apartament znajdował się w niewielkiej odległości od starego miasta. Był bardzo komfortowy. Mieliśmy pięknie wyposażoną kuchnie, gdzie na spokojnie mogliśmy skorzystać z naczyń i sprzętów. Łazienka również była bardzo dogodnie urządzona. Wanna była idealnie wielka, żebyśmy mogli jednego wieczoru przygotować sobie romantyczną kąpiel dla dwojga z dużą ilością piany oraz ze świeczkami. Mieszkanie znajdowało się na ogrodzonym osiedlu. Dzięki temu nie musieliśmy martwić się również o nasz samochód. Spokojnie mógł stać na miejscu parkingowym. Ponieważ do samego centrum mieliśmy parę kroków, więc przez większość czasu stał nieużywany. Wybraliśmy się również na plażę. Trafiło nam się bezchmurne niebo. Pół dnia leżakowania, później spacery brzegiem Bałtyku i wdychanie orzeźwiającego powietrza. Wieczorami wybieraliśmy się do dobrych reustauracji lub na drinka w klubie.

Trójmiasto zawsze robi na mnie ogromne wrażenie. Miasto oferuje wiele atrakcji. Warto zobaczyć zabytkowe zabudowania i deptaki, jak również nieco młodsze dzielnice miasta i sławną stocznię. Naprawdę jest co oglądać. Dojazd do maista również jest bezproblemowy. Z łatwością można dojechać na miejsce autostradą, zaoszczędzając bardzo dużo czasu.