Moda

Plecaki w dobrej cenie

 

Moja siostrzenica w tym roku poszła do szkoły. Pamiętam, że siostra bardzo martwiła się jak to będzie w szkole. Bo jednak jest to nowy etap. I teraz nie będzie tylko się bawiła tak jak w przedszkolu ale także będzie się uczyła i miała więcej obowiązków.

Wybór odpowiedniego tornistra dla dziecka do szkoły podstawowej

tornister herlitz smartSiostra zaczęła kupować rzeczy do szkoły już dużo wcześniej. Chciała żeby nie były to absolutnie zakupy robione na ostatnią chwilę. I każda rzecz, którą kupowała była dokładnie przemyślana. Jedną oczywiście z ważniejszych rzeczy był plecak szkolny. Jak się okazuję wcale nie jest prosto wybrać coś bezpiecznego dla kręgosłupa dziecka a jednocześnie pojemnego na tyle żeby zmieścił wszystkie książki i zeszyty. Siostra zaczęła czytać opinie rodziców na temat różnych plecaków i okazało się, że najlepszy jest tornister herlitz smart bo on spełnia wszystkie jej oczekiwania. Oczywiście siostrzenicy też musiał się on spodobać a muszę przyznać, że jest ona bardzo wybredną, młodą osobą. Jednak gdy zobaczyła ten tornister powiedziała, że on się jej bardzo podoba. Siostra powiedziała mi także, że wśród innych tornistrów ten był w bardzo atrakcyjnej cenie. Czyli przy zakupie jego nawet sporo zaoszczędziła. Gdy siostrzenica poszła z nim do szkoły to podobno wszystkie koleżanki zwracała na niego uwagę. Wiele z nich zazdrościło jej, że ma taki fajny plecak a do tego nie bolą ją plecy od jego ciężaru. Siostra myślała, że za rok będzie musiała kupić wszystko nowe.

Ale jak się okazało nie ma takiej potrzeby. Siostrzenica bowiem jest tak zadowolona z tego plecaka, że nie wyobraża sobie, że mogłaby mieć inny. A do tego ten jest ciągle bardzo dobry i wygląda praktycznie jak nowy. Także był to wyjątkowo udany zakup i nie tylko na jeden sezon.

 

About Bronisław Niewiecki