Uroda / Zdrowie

Piękne brwi na wyciągnięcie ręki!

Ostatnio wśród celebrytek pojawił się trend na posiadanie grubych i wyrazistych brwi. Jednak w modzie tej nie chodzi o to, aby nie regulować naszych brwi, lecz robić to w dosyć specyficzny sposób, co nie jest łatwe do samodzielnego uzyskania. Istnieje jednak sposób na to, aby każda z nas mogła cieszyć się modnymi i pięknymi brwiami!

Doskonałe makijaże permanentne 

dobry makijaż permanentny brwi - metoda piórkowa w ŁodziOd dziecka posiadałam grube i wyraziste brwi, których w czasie dorastania zaczęłam się mocno wstydzić. Wówczas bardzo popularne były cienkie brwi, toteż zaczęłam swoją przygodę z ich wyskubywaniem i nadawaniem nowego kształtu. Kilka lat temu jednak pojawiła się moda na brwi gęste i właśnie wyraziste, lecz mimo to delikatnie wyskubywane. Teoretycznie to właśnie ja powinnam mieć najłatwiej z uzyskaniem nowego i modnego kształtu brwi, jednakże w praktyce osiągnięcie go było bardzo trudne i przeważnie wymagało stosowania dodatkowego makijażu w którym nigdy nie byłam najlepsza. Dlatego też zdecydowałam się na dobry makijaż permanentny brwi – metoda piórkowa w Łodzi, który zrobiła sobie moja przyjaciółka i którego efekty były naprawdę fenomenalne, bowiem makijaż ten wyglądał niesłychanie naturalnie i zupełnie tak, jakbyśmy nasze brwi delikatnie podkreślały wysokiej jakości kosmetykami. Co jednak najważniejsze efekt takiego makijażu utrzymywał się przez naprawdę długi czas, co znacząco zaoszczędza nam pracy przy robieniu codziennego makijażu.

Zabieg okazał się być całkowicie bezbolesny, a nawet po nim zaczerwienienie nie utrzymywało się długo. Byłam pod wielkim wrażeniem tego z jak wspaniałą precyzją wykonano mi makijaż permanentny, a kiedy wróciłam do domu i zaczęłam przeglądać się w lusterku, w zasadzie nie mogłam dostrzec różnicy pomiędzy moimi naturalnymi brwiami, a tymi zrobionymi przez kosmetyczkę. 

About Jakub Ziółkowski