Reklama

Nowe flagi do masztów

Kilka dobrych lat temu, czyli już jakiś czas temu musiałam znaleźć sobie całkiem nową pracę. Nie od razu, ale w ostateczności zdecydowałam się na produkcję nowych flag do masztów. Było to mniej więcej siedem do ośmiu lat temu choć dokładnie nie pamiętam. Aby podać dokładną datę musiałabym sprawdzić to w papierach firmowych.

Jak zrobić flagę masztową?

flaga do masztuJak się okazało w pewnym momencie mojego życia będę musiała znaleźć sobie całkiem nową pracę. Ostatecznie postanowiłam, że to czym chcę się zajmować to flaga do masztu, a konkretniej produkcją takich właśnie flag. Nie od razu jednak wpadłam na taki pomysł i było to całkowicie przypadkowe. Jak do tego doszło? Otóż musiałam bardzo szybko zakupić dla siebie całkiem nową flagę lub dwie. Dlaczego chciałam je kupić? Postanowiłam zabrać takie dwie nowe flagi, które byłyby personalizowana na zawody sportowe, w których ktoś z moich bliskich miał brać udział. Miał to być rodzaj bardzo skutecznego dopingu z trybun. Flagi miały być niespodzianką. Został wtedy mniej więcej jeden miesiąc do rozpoczęcia zawodów. Miały to być dwu dniowe zmagania, chciałam więc zakupić dwie flagi na każdy dzień, miały być ona inne. Najpierw sama je zaprojektowałam, ponieważ dobrze wiedziałam, co chciałam na nich umieścić. Potem zostało mi tylko znalezienie firmy, która wykona takie flagi dla mnie. Postanowiłam poszukać w internecie takiej firmy, wpisałam więc stosowną frazę w największą wyszukiwarkę internetową i jak się okazało zrobienie moich flag wcale nie będzie takie proste.

Okazało się bowiem, że co prawda jest kilku producentów takich flag do masztów w naszym kraju, czyli w Polsce, jednak mają oni bardzo dużo zamówień i trzeba ustawić się w wielkich kolejkach. Moje zamówienie zostałoby zrealizowane po zawodach. Postanowiła więc zostać takim producentem.