Wnętrza

Mój dom oraz nowa sauna

Jakiś czas temu byłam na obiedzie u mojej koleżanki. Okazało się, że mamy sobie wiele do opowiedzenia i pewnego dnia postanowiłam, że wpadnę do niej na noc. Wtedy dowiedziałam się, że dostałam zaproszenie od niej na saunę.

Kupiłam saunę na podczerwień w okazyjnej cenie 

sauna na podczerwień w dobrej cenieNa początku nie podobało mi się to bo nie mieliśmy nigdzie wychodzić. Jednak zaraz po tym zorientowałam się, że Kasia ma swoją własną saunę koło domu. Tak na prawdę byłam w wielkim szoku, ponieważ nigdy nikt wcześniej z moich znajomych nie miał takiego czegoś. Po pierwszym skorzystaniu byłam zachwycona. Bliska odległość, wygoda, komfort oraz własne towarzystwo sprawiło, że chciałam mieć u siebie coś podobnego. Cena mnie nie interesowała. Wydawałam już dosyć pieniędzy aby odwiedzać sauny w publicznych miejscach. W domu zaczęłam więcej o tym czytać. Dowiedziałam się, że jest sporo firm oferujących podobne produkty. Jednak mi najbardziej podobała się sauna na podczerwień w dobrej cenie na pewnej stronie internetowej fachowców. Okazało się, że to oni sami dokonują wszystkich pomiarów i można spokojnie zajmować się swoimi sprawami. Oczywiście każdą ważną sprawę konsultowałam z bratem. On stwierdził, że to wspaniały pomysł i sam już od dawna o tym myślał tylko nie było co do tego żadnej stosownej okazji. Na szczęście pomógł mi uzgodnić wszystko z firmą, która miała zajmować się montażem. Na dodatek udało się trochę wynegocjować i zejść z ceny. Byłam z tego bardzo zadowolona, ponieważ taka sauna to wcale nie jest mały wydatek i zależało mi na każdym zmniejszeniu kwoty wyjściowej.

 Aktualnie jestem stałą użytkowniczką sauny na podczerwień i jestem z niej bardzo zadowolona. W użytkowaniu nie zauważyłam żadnej różnicy. Jeżeli ktoś lubi tego rodzaju formy spędzania czasu to mogę jak najbardziej polecić takie rozwiązanie.