Wnętrza

Meblościanka salonowa Dream

 

W nowoczesnym wnętrzu nie może zabraknąć modułowych mebli, które zamontujemy i ustawimy zgodnie z naszym indywidualnym pomysłem. W wystroju salonu ważny jest styl i funkcjonalność mebli. Nie może zabraknąć szafki pod telewizor i pojemnych szuflad, witryn, szafeczek. Te wszystkie elementy odnajdziemy w nowoczesnym zestawie mebli z serii Dream.

Nowoczesne, białe meblościanki z serii Dream

meblościanka dreamBiel jest kolorem ponadczasowym i najbardziej uniwersalnym. Jednocześnie do nowoczesnych, funkcjonalnych wnętrz polecane są meble z frontami na wysoki połysk. Dają niebanalny efekt głębi w stylu glamour. Taka właśnie jest meblościanka Dream. Jej podstawowym elementem jest długa i niska szafka pod telewizor. Ma 300 cm i obejmuje szafki z szufladami, wnękami oraz szafki pełne. Pomieścimy w nich drobiazgi i np. dokumenty. Cztery pojemne, wiszące szafki, dwie z drzwiami pełnymi i po dwie z drzwiami częściowo przeszklonymi, podświetlane światłem LED, dają niezwykle elegancki, niecodzienny look. Dodatkowo w zestawie znajduje się podwójna półka podwieszana, również z oświetleniem LED. Wszystkie elementy można samemu składać i podwieszać. Zestaw Dream występuje w wersji biały połysk oraz biały z blatami czarnymi.  Głębokość szafek to 45 cm. Na długiej szafce pod TV umieścimy zdjęcia, pamiątki, kwiaty a szafki wiszące pomieszczą wiele niezbędnych przedmiotów. W podświetlanych częściowo witrynach wyeksponujemy rodzinne pamiątki.

Meblościanka z serii Dream to spełnienie marzeń o funkcjonalnym i nowoczesnym wnętrzu. Każdy z elementów pełni rolę dekoracyjną i użytkową. Połyskujące fronty nadają eleganckiego charakteru salonowi. Meblościanka Dream polecana jest do prostych wnętrz, gdzie punktem centralnym jest kino domowe. Tu pomieszczą się wszelkie przedmioty, które chcemy mieć pod ręką. 

 

About Jarosław Motylski