Moda

Kupno mężowi stylowej koszulki

Mój mąż Sebastian od zawsze stawiał na markowe ubrania i żadnych innych nie nosił. Owszem, były one droższe, ale za to bardzo trwałe. Jakość była nienaganna i dlatego ja również postanowiłam w takie markowe ubrania inwestować. Na zakupy często chodziłam razem ze swoim mężem.

Zakupy w firmowym sklepie z koszulkami

stylowa koszulka polo ellesseMąż od dłuższego czasu poszukiwał koszulki polo, która modna była w tym sezonie. Nic nie znalazł i dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Idealnie się złożyło, bo miałam wyjazd służbowy do Warszawy, gdzie znajdował się firmowy sklep, w którym dostępna była ta stylowa koszulka polo Ellesse, którą upatrzył sobie mój mąż. Oczywiście nic mu nie powiedziałam, bo chciałam zrobić mu niespodziankę. Zresztą miałam też pewność, że nie kupi takiej koszulki, bo w okolicy, gdzie mieszkaliśmy nie było innych sklepów niż te, które mąż już odwiedził. Do Warszawy przyjechałam bardzo wcześnie i dzięki temu miałam sporo czasu na zakupy. Od razu pojechałam do tego firmowego sklepu po koszulkę dla męża. Oczywiście była dostępna i znalazłam taką w rozmiarze Sebastiana. Koszulka wykonana była z materiału wysokiej jakości, co dawało pewność, że mąż koszulkę ponosi bardzo długo. Zadowolona z udanych zakupów wróciłam do pokoju hotelowego. Kiedy wróciłam z delegacji, to mąż czekał na mnie w domu. Przeglądał koszulki w sklepach internetowych, ale od razu powiedziałam, żeby dał sobie spokój i dałam mu tę stylową koszulkę. Był bardzo szczęśliwy z takiego prezentu.

Mąż bardzo często nosił koszulkę, którą mu kupiłam. Oczywiście wszystkim dookoła chwalił się, że to ja mu ją kupiłam. Rozumiałam Sebastiana, bo ja też często znalazłam sobie ubranie, które chciałam koniecznie kupić a nie było tak dostępne. Mieliśmy podobne podejście do ubrań.