Zakupy

Jak pozbyć się kreta?

jak pozbyć się kreta

Pewnego dnia zatrudniłem się w dużej agencji reklamowej. Tam miałem naprawdę wspaniałe perspektywy rozwoju i w łatwy sposób mogłem uzyskać awans. Mi bardzo na tym zależało, ponieważ chciałem zrobić karierę. Wkrótce stałem się specjalistą od spraw reklamy i zarządzałem działaniami innych ludzi.

Poradnik ,,Jak pozbyć się kreta?”

jak pozbyć się kretaRaz przyjechał do nas właściciel bardzo dużego centrum ogrodniczego, który produkował i sprzedawał wiele elementów. Powiedział, że jego firma wymaga profesjonalnej reklamy i przyjechał właśnie do nas. Ich specjalnością były sposoby na to jak pozbyć sie kreta: siatka przeciw kretom, nawozy, pasze, obuwie robocze i wiele innych rzeczy. Na początku musiałem zbadać sytuację na rynku. Czasami już nic nie można było zrobić. Jednak w tym wypadku nie widziałem żadnych przeszkód. Na początku zarządziłem projektowanie szyldów reklamowych na których miała znajdować się duża siatka na krety z logiem firmy. Chciałem aby one widniały przed wjazdem. Najbardziej lubiłem, gdy całkowicie dostawałem wolną rękę. Szerokie pole działania wpływało na moją kreatywność i miałem dużo więcej możliwości. Także chciałem wprowadzić jakieś gadżety. Stwierdziłem, że miniaturowa pułapka na krety będzie tanim i atrakcyjnym pomysłem. Każdy mógłby ją wziąć do domu i pełniła by funkcję reklamową. Najbardziej jednak zależało mi aby sklep wydał ulotki i plakaty.

Nasi graficy przygotowali dla nich specjalne grafiki z wykorzystaniem loga. Ja proponowałem aby zatytułowano je jak pozbyć się kreta. Taka forma poradnika była bardzo cenna dla potencjalnych klientów.