Usługi

Grawerowany wałek świąteczny

 

Miesiąc przed szałem zakupów świątecznych postanowiłam zaopatrzyć się w przybory do pieczenia. Aby uniknąć stresów związanych z zakupami na ostatnią chwilę, czas po pracy poświęcałam na przeglądanie ofert dotyczących wałków grawerowanych. Chciałam zaskoczyć czymś nowym swoją rodzinę. 

Kuchenne wałki grawerowane to idealne akcesoria do dekorowania

wałek grawerowanyCo roku szukam nowych pomysłów świątecznych, lubię w niebanalny sposób zaskakiwać swoich bliskich. W tym roku postanowiłam, że udekoruje w inny sposób pierniczki świąteczne, które chcę każdemu podarować jako dodatek do prezentu. Jestem osobą, która poszukuje innowacyjnych pomysłów i ceni sobie swój wolny czas po pracy. Stwierdziłam, że wałek grawerowany będzie najlepszym pomysłem na szybkie i efektowne przyozdobienie cynamonowych ciastek czy też pierniczków. Oprócz tego, że wałki można wykorzystywać w kuchni podejrzałam, iż nadają się doskonale na warsztaty ceramiczne, na które chodzę. Dzięki takim wałkom ze wtłoczonymi wzorami można przyozdobić talerze, miski, kubki, podstawki czy też lampiony w efektowne świąteczne symbole. Pozostało tylko dokonać zakupu kilku sztuk i cierpliwie czekać na przesyłkę kurierską. Po odebraniu przesyłki niezwłocznie zabrałam się do przeglądania jej zawartości. Nie mogłam zdecydować się na jeden konkretny wzór dlatego wybrałam aż cztery wałki. Moją szczególną uwagę przykuł śliczny wałek grawerowany w renifery i śnieżynki. W mojej głowie zawirowało od ilości pomysłów, jakie przyszły mi na widok wałków wykonanych w tak estetyczny i dokładny sposób. Każdy wzór był niesamowicie dokładny, same wałki już doskonale nadawały się na ozdobę lub na prezent świąteczny dla osób, które lubią spędzać czas w kuchni. Nie zwlekając długo ruszyłam do kuchni aby wypróbować nowy przepis na ciastka cynamonowe i chociaż jeden z zakupionych wałków.

Wałek grawerowany zrobił furorę wśród moich bliskich jeszcze przed świętami dostałam zadanie od mamy aby kupić kilka wałków, bo wieści o wzorzystych wałkach do ciasta rozeszły się po ciociach, babciach i siostrach i każda z nich chciała na święta w inny sposób udekorować swoje wypieki.