Technologia

Gdzie szybko naprawimy swojego laptopa?

 

O ile w przypadku , kiedy stacjonarny komputer nie daje znaku życia, jesteśmy w stanie szybko zdjąć obudowę i zobaczyć, czy żadna część się nie odpięła, o tyle sytuacja z laptopem nie jest już tak prosta. Zanim zaczniemy grzebać w komputerze powinniśmy udać się z nim do serwisu.

Sprawna naprawa laptopa w Bydgoszczy

serwis laptopów bydgoszczMój kochany kocurek postanowił ostatnio wskoczyć na otwartego laptopa. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie był to kot norweski leśny ważący dosyć sporo. Kiedy ten domowy puchaty lis wskoczył radośnie mrocząc na ciepłego laptopa, ten wyłączył się i odmówił ponownego uruchomienia. Bałam się, że pod wpływem wagi mojego kota, coś w środku zwyczajnie się złamało i laptopa będzie trzeba wyrzucić. Zanim jednak zaczęłam panikować i przeliczać oszczędności w celu kupienia nowego sprzętu zdecydowałam się odwiedzić serwis laptopów Bydgoszcz może i nie jest rozmiarów Warszawy, jednak mamy tutaj doskonałych serwisantów, którzy znają się na swoim fachu i czasami potrafią zdziałać cuda. Wiem o tym, ponieważ syn kiedyś zanosił do jednego z serwisów swój komputer i wrócił z naprawionym pecetem jeszcze tego samego dnia. Spakowałam zatem laptopa i pośpiesznie pojechałam w to samo miejsce, gdzie poprzednio był mój syn. Opisałam panom sytuacje, wyjaśniłam, że mój kot nie waży dwóch kilo, a dziewięć i zapytałam, czy możliwe jest, aby coś naprawdę porządnie uszkodził. Panowie szybko i na miejscu zajęli się moim laptopem rozkręcając go. Okazało się, że pod wpływem kociego skoku dysk twardy odpiął się od płyty głównej. Problem został szybko naprawiony, a ze względu na to, że okazał się błahostką panowie wykonali zabieg za darmo!

Cieszę się, że wszystko tak dobrze się skończyło i mój laptop działa znowu jak należy. Teraz pilnuję, żeby Filemon nie skakał wszędzie tam, gdzie mu się podoba, oraz chowam laptopa za każdym razem, kiedy przestaję go używać. Duże koty mają swoje duże zalety, ale także wady, a coś tak delikatnego jak podzespoły w laptopie mają prawo nie wytrzymać, kiedy nasz ogromny kiciuś postanowi zasnąć głębokim snem na cieplutkim laptopie.