Ogród

Estetyka grilla Weber Q1400

Wielu z nas, zakupując grilla do naszego ogrodu lub domu, przede wszystkim skupia się na użytkowych funkcjonalnościach proponowanych nam przez dane urządzenie. Wybieramy więc przede wszystkim typ grilla, a następnie taki model, który w określonym zasilaniu najlepiej spełni nasze oczekiwania względem urządzenia tego typu. Warto jednak zwrócić uwagę na estetykę naszego zakupu.

Grill Q1400 proponowany przez firmę Weber

model weber q 1400Jedną z firm, która na polskim rynku proponuje nam różnego typu grille ogrodowe i nie tylko, jest firma Weber. W jej asortymencie znaleźć możemy również grille elektryczne, w tym model Weber Q 1400, który charakteryzuje się mocą 2,2 kWh, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie temperatury odpowiedniej do grillowania w odpowiedniej jakości standardowej wielkości steku. Jest to grill, który wyposażony jest w dwuczęściowy ruszt pokryty porcelanową emalią, co gwarantuje jego wytrzymałość i długoletnie użytkowanie. Urządzenie objęte jest nawet pięcioletnią gwarancją, co na pewno może być dla wielu z nas kuszącą ofertą. Jednocześnie warto jednak poświęcić chwilę uwagi wyglądowi tego grilla i funkcjonalnościom, które się z nim wiążą. Po pierwsze, jest to urządzenie lekkie i niewielkie pod względem rozmiaru, dzięki czemu możliwe jest jego bezproblemowe przemieszczanie zgodnie z naszymi potrzebami, które w przypadku grilla elektrycznego mogą być naprawdę rozmaite. Grill wykonany jest z odlewu aluminium, który zapewnia mu lekkość i wytrzymałość, a jednocześnie umożliwia smukły kształt, który sprawdzi się w każdym otoczeniu ze względu na uniwersalny, ciemnoszary kolor, który wszędzie dopasujemy.

Jeśli chodzi o grille elektryczne, ich estetyka – ze względu na fakt, że możemy z nich korzystać w różnych miejscach, również we wnętrzu naszego domu – jest niezwykle ważna. Producenci zdają sobie z tego doskonale sprawę, dbają więc o to, by urządzenia nie tylko były niewielkie i lekkie, ale jednocześnie by prezentowały się stylowo.

About Jarosław Motylski