Nieruchomości

Działka rekreacyjna w dobrej cenie

Moja koleżanka  ma roczną córkę. I jej marzeniem do dawna jest to żeby mieć działkę. Chodzi o to, że mieszka ona z mężem i z dzieckiem w wieżowcu i tym samym dziecko nie ma możliwości zbyt często pobyć na łonie natury. 

Zakup działki przez znajomych

działki rekreacyjne na sprzedaż bydgoszczOna mieszka do tego na naprawdę dużym osiedlu i chciałaby mieć gdzie wypocząć podczas weekendów. W sumie wcale się jej nie dziwie. Oni chcieliby żeby dziecko miała jakąś taką bezpieczną przestrzeń gdzie mogłoby się bawić. zdecydowali się więc na zakup działki jednak nie przypuszczali, że może to być trudne. W sumie w internecie jest sporo ogłoszeń jednak najczęściej albo są one mało atrakcyjne albo po prostu już niekatulane. I tak znajomi myśleli, że znalezienie czegoś odpowiedniego zajmie im mało czasu a okazało się, że mija już następny miesiąc poszukiwać a oni nadal nie mieli nic. Poradziłam więc im żeby poszli do biura nieruchomości. W końcu w takich miejscach powinno być znacznie więcej ofert. I tak też było rzeczywiście. Okazało się, że działki rekreacyjne na sprzedaż bydgoszcz najlepiej jest kupić właśnie w taki sposób. W biurze okazało się, że jest naprawdę bardzo dużo ładnych działek w dobrej cenie. W sumie to już na następny dzień umówili się by obejrzeć pięć. Chociaż od samego początku koleżanka była nastawiona szczególnie na jedną. Ta, która jej się najbardziej spodobała nie wymagała już żadnego wkładu finansowego. Można było po prostu z niej korzystać. 

Do tego na jej terenie były plac zabaw dla dzieci. A na samej działce była już huśtawka i piaskownica. Było też dużo drzewek owocowych i innych nasadzeń. Do tego była ona w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego też znajomi zdecydowali się na ten zakup. Gdy pojechałam pierwszy raz zobaczyć tą działkę to byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona nią.