Praca

Doświadczenia z pracownikami ze wschodu

Remont łazienki i salonu planowałam już od dawna. Mieszkam w mieszkaniu w bloku, który był wybudowany już bardzo dawno tematu. Dlatego też niestety ściany i podłogi są dość krzywe. Oprócz tego na ścianach w salonie było już kilka warstw tapety. Postanowiłam w końcu zrobić porządny remont, a nie tylko zmienić kolor ścian czy meble. 

Jestem zadowolona z umiejętności pracowników ze wschodu

pracownicy ze wschoduBardzo chciałam by wykwalifikowani pracownicy wyrównali w końcu ściany w moim salonie i łazience. Zależało mi również na tym by zmienić położenie niektórych sprzętów w łazience. Musiałam więc zatrudnić fachowców, ponieważ nie była to robota dla amatorów. Zdecydowałam się więc na wynajęcie firmy, która zatrudnia pracowników z Ukrainy. Głównie dlatego, że z opowieści znajomych mimo tego, że za usługę płacimy o wiele mniej to końcowy efekt będzie dobry. Muszę przyznać, że pracownicy ze wschodu rzeczywiście kosztowało mnie o wiele mniej niż zatrudnienie popularnej firmy budowlanej z mojego miasta. Na początku chciałam zdecydować się właśnie na firmę, która zatrudnia wyłącznie polskich pracowników ale cena jaką sobie zażyczyli za remont mojej łazienki i salonu była bardzo wysoka i niestety po prostu nie byłoby mnie na nich stać. Musiałabym zmienić plany i kupić albo tańsze meble albo akcesoria. Trochę obawiałam się, że remont może nie pójść po mojej myśli ale było to zupełnie niepotrzebne. Pracownicy byli naprawdę profesjonalni.

Jestem bardzo zadowolona z tego jak wyglądają mój salon i łazienka po remoncie. Zatrudnieni przeze mnie fachowcy byli naprawdę mili i sumiennie wykonywali swoją pracę. Remont przebiegł bardzo sprawnie i po okołu dziesięciu dniach mogłam cieszyć się już zupełnie odmienionymi pomieszczeniami, które prezentują się teraz bardzo nowocześnie i elegancko.

About Bronisław Niewiecki