Uroda / Zdrowie

Dlaczego warto udać się na depilację laserową?

Odkąd zaczęłam się golić szybko zauważyłam, że odrastające włoski są jeszcze gorsze od tych, które miałam naturalnie, a warto wspomnieć o tym, że z natury posiadam dosyć obfite owłosienie. Długo nie wiedziałam, jak sobie poradzić z tym wszystkim dopóki nie odkryłam depilacji laserowej.

Nowoczesna forma depilacji 

depilacja laserowa we WrocławiuPosiadam ciemną karnację oraz grube i mocne włosy. Co za tym idzie owłosienie na moim ciele również. Kiedy dopiero zaczynałam się golić myślałam naiwnie, że pozbędę się maszynką każdego włoska, jakiego nie życzyłam sobie na moim ciele. Niestety, ale okazało się, że było wręcz przeciwnie. Golenie się maszynką dawało jedynie dobry efekt wizualny, ale przejeżdżając dłonią po nodze dało się odczuć tak zwanego jeża i to już po kilku godzinach od depilacji. Nie raz czułam się sfrustrowana zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy lubiłam przebywać całymi dniami na plaży. Parę lat temu dowiedziałam się czym jest depilacja laserowa we Wrocławiu i wiedziałam, że jak tylko osiągnę wie osiemnastu lat na pewno się na nią zdecyduję. Moja mama nawet zaproponowała, że razem z tatą ufundują mi tę depilację w ramach prezentu na osiemnastkę. Byłam z tego powodu niezwykle ucieszona i nie mogłam się doczekać, aż wreszcie pójdę na pierwszy zabieg. Na miejscu przeprowadzono próbną depilację w celu dopasowania mocy lasera, aby mnie nie poparzył oraz żeby cały zabieg nie był dla mnie bolesny. Dzięki temu nie musiałam się martwić o jakikolwiek dyskomfort podczas wszystkich zabiegów.

Oczywiście, aby w pełni móc cieszyć się efektami depilacji laserowej należy wykonać całą serie zabiegu we wskazanych terminach niezbędnych dla regeneracji ciała oraz odrastających jeszcze włosków. Ilość takich zabiegów dobierana jest indywidualnie, co daje jeszcze lepsze efekty końcowe, czyli brak odrastających włosków na zawsze.