Finanse

Bank zaoferował mi atrakcyjny kredyt

Kiedy po rozwodzie musiałam wrócić do swojej rodzinnej miejscowości to wiedziałam, że będzie nieco trudniej. Pracuję w Rzeszowie i będę musiała jakoś dojeżdżać do pracy. Dla własnego komfortu i wygody powinnam posiadać własny samochód osobowy.

Dzięki kredytowi mogłam kupić samochód

kredyty rzeszówNie miałam pieniędzy na zakup auta, ponieważ nie posiadałam żadnych oszczędności a pieniądze z wypłaty przeznaczałam na bieżące wydatki. Znajoma mi powiedziała, że przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebym kupiła auto, ponieważ dostępne są różne kredyty rzeszów i na pewno znajdę coś interesującego z niskim oprocentowaniem i wystarczy tylko poszukać. To był nawet całkiem niezły pomysł i dlatego postanowiłam tego dnia zostać w Rzeszowie dłużej i się nieco rozejrzeć. Najpierw udałam się do swojego banku, ażeby przedstawili mi jakąś ofertę. Posiadam u nich konto to wiedzą, że posiadam wiarygodność płatniczą. Doradca powiedział, że mają dostępne kredyty rzeszów na różne potrzeby i zapytał czego konkretnie oczekuję. Zaoferował i wtedy świetnie oprocentowany i atrakcyjny kredyt na zakup samochodu. Od razu zgodziłam się podpisać umowę. Gotówka zostanie przelana na moje konto w ciągu dwóch dni roboczych maksymalnie. W weekend będę już mogła rozejrzeć się za jakimś samochodem w komisie. Teraz wracam autobusem, ale zajmuje mi to sporo czasu. Dojeżdżając do pracy własnym autem zaoszczędzę sporo wolnego czasu a tym mi też zależy. Chcę go poświęcić córce, która mieszka obecnie ze mną i dziadkami.

Kupiłam samochód w bardzo dobrym stanie i teraz codziennie jeżdżę nim do pracy. Zajmuje mi to o wiele mniej czasu niż wtedy, kiedy jeździłam autobusem. Kredyt sobie spokojnie spłacam i nawet nie odczuwam go aż tam bardzo. To było najlepsze rozwiązanie dla mnie.