Zabawki

Zjazd linowy dla dzieci – gdzie kupić?

 

Różnego rodzaju małpie gaje i parki linowe na dobre zdominowały polski krajobraz. Można je znaleźć praktycznie w każdym mieście – najczęściej powstają na obrzeżach, w parkach i lasach miejskich. Zapewniają one dzieciom ogromną frajdę. A może warto rozważyć postawienie takiego małpiego gaju…w domu?

Jaki świetny zjazd linowy dla dzieci kupić?

świetny zjazd linowy dla dzieci - cenaChoć wycieczka do parku linowego to ogromna frajda dla dziecka, to jeszcze większą jest posiadanie takiego…. w domu. Oczywiście ciężko byłoby zamocować taką ilość platform i przeszkód z odpowiedni zabezpieczaniem, ale doskonałym pomysłem na rozrywkę na własnym podwórku jest specjalna tyrolka, dostosowana do takich warunków. Wystarczy posiadać drzewa lub słupy, które będą zdatne do zaczepienia mechanizmu oraz oczywiście odpowiednio wielki teren. Jeśli chodzi o taki świetny zjazd linowy dla dzieci – cena jest oczywiście uzależniona od jakości i miejsca zakupu. Najczęściej znajdziemy go na stronach internetowych z produktami gimnastycznymi i elementami do ogrodu. Liczy się także wykonanie – warto postawić np. przykład na poliamid – tak, aby tyrolka mogła służyć naszym pociechom jak najdłuższy czas. Zwróćmy uwagę także na to, z czego wykonana jest lina i jaką ma długość – powinniśmy dostosować ja do naszego ogrodu i powierzchni, jaką mamy do zagospodarowania. Ważne jest także, aby zestaw miał już zawarty mechanizm napinający – odpowiada on za linę i pozwala dostosować ją wysokościowo do tego, jak będzie wyglądał zjazd. Ważne jest, aby wypośrodkować długość liny i nie kupować za długiej – ponieważ wtedy musielibyśmy powiesić ja dość wysoko.

Przydomowy zjazd linowy dla dzieci to świetny pomysł na zajmującą zabawę dla naszych pociech. Możemy wręcz urządzić im małpi gaj przy domu. Jeśli mamy możliwość, dołóżmy do tego drabinki czy niewysokie siatki do wspinania – to gwarancja długiej zabawy na świeżym powietrzu.