Budownictwo

Zasilacze led spodobały się naszym klientom

Pracuję w hurtowni z oświetleniem. jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Jestem już zatrudniona w firmie kilka lat i chętnie przychodzę do pracy bo mam świetnych współpracowników. Jestem odpowiedzialna za kontakt z klientami i zajmuje się zamówieniami towarów bezpośrednio do naszej hurtowni. 

Zamawiam zasilacze do oświetlenia led

zasilacze do taśm ledZawsze staram się współpracować z dobrymi i sprawdzonymi producentami różnych materiałów. Do tej pory moja szefowa jest ze mnie zadowolona. Mam sprawdzonych dostawców ale na bieżąco sprawdzam czy na rynku nie pojawił się ktoś nowy. Konkurencja w branży jest dobra. Dzięki niej można wytargować niższe ceny na różne produkty. Dzisiaj zamawiałam zasilacze do taśm led i udało mi się dokonać bardzo dobrego zakupu. Po pierwsze zasilacze, które zdecydowałam się zamówić pochodziły od nowego producenta, z którym do tej pory nie miałam okazji współpracować. Ja należę do osób, które dają szanse nowym producentom i postanowiłam im zaufać. Zamówiłam znaczną ilość zasilaczy bo spodobała mi się ich oferta. Koszty zostaną uregulowane w ciągu dwóch tygodni o ile zasilacze będą się dobrze sprzedawać i klienci będę je chwalić. Okazało się, że zakup tych zasilaczy był strzałem w dziesiątkę. Klienci chętnie je kupują i bardzo sobie je chwalą. Cieszę się, ze moja intuicja kolejny raz mnie nie zawiodła i dokonałam dobrego wyboru. Moja szefowa pozwoliła mi na skorzystanie z urlopu wypoczynkowego. Dawno nigdzie nie byłam i cieszę się, ze w końcu będę mogła sobie odpocząć.

Wszystkie sprzęty znajdują się na stanie. Dokonałam większego zamówienia i wszystkie towary powinny wystarczyć do mojego powrotu. Zawsze staram się zabezpieczyć hurtownię kiedy muszę gdzieś wyjechać.Nasza hurtownia jest znana z tego, ze u nas można zawsze kupić wszystko co potrzeba.