Usługi

Zamawiałam czarno- białe zdjęcia

Ślub mieliśmy miesiąc temu. Już nie mogę się doczekać na zdjęcia, które mam otrzymać od fotografa. Mówiłam mu jakie zdjęcia najbardziej mi się podobają i ma nam przygotować w takim stylu albumy dla nas i naszych rodziców. Miesiąc powoli mija więc postanowiłam do niego przedzwonić żeby podpytać się ile będę musiała jeszcze czekać.

Podobają mi się czarno-białe zdjęcia

odbitki foto czarno-białeOdbitki foto czarno-białe podobają mi się najbardziej. Powiedziałam, że chciałabym kilkanaście takich zdjęć w albumie. Mój fotograf doskonale o tym wiedział. Kiedy do niego zadzwoniłam dowiedziałam się, ze jest właśnie w trakcie układania zdjęć w albumie. Potwierdził, ze zgodnie z moja prośbą w albumie znalazło się kilkanaście zdjęć czarno- białych. Ucieszyłam się kiedy przekazał mi taką informację. Odbitki foto czarno-białe nie wychodzą drożej kiedy się je wywołuje. Mam nadzieję, ze album, który fotograf przygotował bardzo mi się spodoba. Już nie mogę się doczekać aż go zobaczę i będę mogła sobie przypomnieć jak świetnie bawiliśmy się na weselu. Nasi rodzice jeszcze nie wiedzą, że dostaną od nas album ze zdjęciami. Chcieliśmy przygotować dla nich miła niespodziankę. Album idealnie trafił w mój gust. Szczególnie spodobały mi się odbitki foto czarno-białe. Zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Same zdjęcia, które fotograf wybrał były same w sobie magiczne. Bardzo się ciesze, że zdecydowałam się to że fotograf przygotowywał dla mnie album. Koszt nie był wysoki a prezentuje się bardzo solidnie.

Album z naszymi zdjęciami przekazaliśmy już naszym rodzicom. Są nim zachwyceni tak samo jak i my. Ucieszyli się z niespodzianki i będą teraz mogli sobie powspominać nasze wesele. Minął już miesiąc a mi się wydaje, że minęło znacznie więcej czasu. Chętnie powtórzyłabym nasze wesele.