Wnętrza i meble

Zakup drewnianych krzesełek

krzesła

Mamy z mężem dwoje małych dzieci. Mają one odpowiednio trzy i cztery latka. Jest to chłopiec i dziewczynka. Za tydzień przyjeżdża do nas w odwiedziny moja siostra z trójką dzieci, które są w podobnym wieku do naszych. Chcemy ich jakoś ugościć. 

Wybór drewnianych krzesełek

krzesłaWiemy, że dzieci będą oglądać dużo bajek. Nie chcemy jednocześnie, by siedziały na podłodze. Na naszych fotelach, czy sofie może im być niewygodnie. Postanowiliśmy z mężem, że zakupimy drewniane krzesełka dla dzieci. Chcemy, by to były małe krzesełka, najlepiej kolorowe. Byłoby im zapewne raźniej. Pojedziemy do sklepu, by coś ciekawego wybrać. Mamy nadzieję, że w sklepie będą mieć takie na stanie. Po południu wybraliśmy się do tego sklepu. Na miejscu mieli przeróżne krzesełka. Najbardziej nam się spodobały w kolorach zielonych i czerwonych. Nie chcieliśmy kupować takich zwykłych krzesełek. Mają one przykuć uwagę dzieci tak, by chciały na nich siedzieć. Przywieźliśmy je do domu i od razu ustawiliśmy w salonie. Nasze dzieci od razu chciały na nich siadać. Bardzo się ucieszyliśmy, że dzieciom się spodobały. Ciekawe, czy dzieciom mojej siostry przypadną do gustu. Zakupiliśmy pięć sztuk krzesełek, także dla każdego wystarczy. Planujemy także zakupić drewniany stolik, przy którym będą mogli siedzieć i się bawić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupów. Wkrótce przyjechała siostra że swoimi dziećmi. Im też bardzo się spodobały te krzesełka. Bardzo chętnie chciały na nich siedzieć. Mojej siostrze też spodobały się te krzesełka.

Dzieci grzecznie siedziały na krzesełkach i oglądały wspólnie bajki. Cieszyliśmy się wszyscy, że tak miło spędzają czas. Siostra powiedziała, że nas zaprasza do siebie i prosiła, byśmy zabrali ze sobą te krzesełka. Z pewnością skorzystamy z zaproszenia. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.babyconcept.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *