Wnętrza

Wygranie tapicerowanych krzeseł drewnianych w konkursie

Ostatnio miał miejsce naprawdę niezwykły przypadek. Byłem w trakcie remontu całego domu, i jednym z ostatnich elementów jakich mi brakowało były krzesła. Miałem prawdziwy dylemat – kompletnie nie wiedziałem jakie powinienem wybrać.

Najpiękniejszy zestaw krzeseł drewnianych do jadalni

krzesła drewniane tapicerowane do jadalniSiedziałem w samochodzie na parkingu pod firmą żony i czekałem, aż zejdzie na dół. W radiu akurat prowadzący mówił o konkursie z dość trudnym pytaniem. Normalnie bym nie zadzwonił pomimo tego, że znałem odpowiedź. Tym razem jednak nagrodą był zestaw krzeseł do jadalni. Uznałem, że być może to znak. Zadzwoniłem, dodzwoniłem się i wygrałem. Nie mogłem w to uwierzyć. Zostałem poinformowany, że krzesła drewniane tapicerowane do jadalni zostaną dostarczone do mojego domu w przeciągu dwóch tygodni. Czekałem na to z niecierpliwością. Oczywiście zdawałem sobie sprawę z tego, że krzesła mogą się nie nadawać. W końcu nie wiedziałem o nich niczego, tak samo jak prowadzący konkurs nie wiedział w jakim stylu będzie mój dom po remoncie. Gdy jednak krzesła dotarły okazało się, że pasują idealnie. Były one naprawdę stylowe i uniwersalne – gdy zacząłem się nad tym zastanawiać okazało się, że w sumie pasowałyby do każdego wystroju. Byłem bardzo zadowolony z tego, że wtedy wyciągnąłem telefon i zadzwoniłem do radia. Kto wie jak długo szukałbym idealnych krzeseł do jadalni. Do tego nie musiałem za nie płacić – a nie wyglądały wcale na tanie. Dodatkowo były równie piękne co wygodne, co potwierdził każdy, kto na nich siedział.

Jadalnia wygląda jak z bajki – wszystko do siebie pasuje. Przed remontem nie było to najpiękniejsze miejsce w domu. Teraz jest to prawdziwa wizytówka. Zaczęliśmy nową tradycję – robimy obiady i zapraszamy na nie całą rodzinę. Z przyjemnością przychodzą wiedząc, że będą siedzieć na najwygodniejszych krzesłach, jakie tylko można sobie wyobrazić.