Usługi

Usługi transportowe z podnośnikiem

 

Usługi transportowe hds są to specjalistyczne usługi z zastosowaniem podnośnika hydraulicznego. Stosowane są głównie w transporcie ładunków ciężkich, ponadgabarytowych. Ciężarówki z podnośnikami hds najczęściej można spotkać w ciężarówkach transportujących złom oraz metale kolorowe. Do samochodów ciężarowych z kontenerami dołączone są podnośniki hds, taki podnośnik ma udźwig do 17 ton. 

Trudne do przewiezienia ładunki

usługi transportowe hds warszawaUsługi transportowe z zastosowaniem hds okazują się prawdziwie ekstremalnym zajęciem. Zdarzają się do przewiezienia ładunki ponadgabarytowe, które przysparzają dużo problemów. Jedna z firm świadcząca usługi transportowe hds w warszawie miała zlecenie przewiezienia helikoptera. Trudności przysporzył głównie załadunek helikoptera na przyczepę transportową. Okazuje się jednak że podnośnik hds doskonale się także w tym sprawdza. Podnośniki hds nadają się nie tylko do załadowania helikoptera, ale także do załadunku na naczepę modułową tramwaju oraz repliki dinozaura. Jedna z firm, która reklamuje się jako usługi transportowe hds warszawa jest wyspecjalizowana w transporcie środków transportu takich jak: tramwaje, autobusy oraz ciężkie maszyny przemysłowe. Jednym z ciekawszych zleceń tej firmy było także uprzątnięcie z pasa startowego samolotu Boeing. Podnośnikom hds jak widać i takie zlecenia niestraszne. Jak twierdzą właściciele firm świadczących usługi transportu hds kluczem do sukcesu w branży jest nie tylko dobry sprzęt, ale przede wszystkim dobry operator hds.

Transport ponadgabarytowy jest nazywany także transportem ładunków ponadnormatywnych. Transport ładunków ponadnormatywnych jest regulowany przepisami prawa, dotyczy transportu ładunków ponadnormatywnych, niepodzielnych na zestawach drogowych przekraczających 16,5 metra długości oraz 2,5 metra szerokości. Ciężar ładunku zakwalifikowanego jako ponadgabarytowy to ciężar przekraczający 42 tony.