Zdrowie

Ulubione kosmetyki Eco Cosmetics

Kosmetyki naturalne używam już od kilku lat. Zainteresowałam się nimi, ponieważ moja cera wyglądała źle i nic jej nie pomagało. Nawet bardzo drogie kremy i peelingi do twarzy. Pomyślałam, że warto spróbować czegoś nowego, bardziej naturalnego. Wtedy trafiłam na lekki krem do twarzy z firmy Eco Cosmetics i po prostu się zakochałam. Od teraz firma ta jest zdecydowanie moją ulubioną.

Eco Cosmetics uwielbiam za bardzo dobry skład

eco cosmetics sklepKosmetyki naturalne są o wiele bardziej delikatne niż zwykłe kosmetyki. Lubię je za to, że nie podrażniają mojej skóry tylko czynią ją niesamowicie miękką. Bardzo lubię używać kosmetyków naturalnych również z tego względu, że ich wytwarzanie nie wpływa tak niekorzystnie na środowisko. Moje ulubione kosmetyki naturalne Eco Cosmetics sklep, w którym zawsze robię zakupy ma w bardzo dobrym asortymencie. Najczęściej kupuję tam kremy do twarzy. Na dzień używam kremu z ochroną przeciwsłoneczną, natomiast wieczorem na twarz nakładam krem intensywnie pielęgnujący, który ma w swoje wyciągi z różnych zdrowych olejków. Bardzo lubię też żele pod prysznic, które są wegańskie i pachną po prostu niesamowicie. Nigdzie indziej nie spotkałam się z tak intensywnymi i pięknymi zapachami. Sprawiają one również, że moja skóra jest bardzo miękka. Po kąpieli zawsze nakładam na ciało również naturalny balsam, który bardzo szybko się wchłania.

Kosmetyki naturalne mogłabym polecić każdemu. Nadają się one do każdej cery i każdego typu skóry. Trzeba tylko nauczyć się czytać składy i metodą prób i błędów znaleźć takie składniki, które najlepiej działają na naszą skórę. Na szczęście kosmetyki naturalne to nie tylko kosmetyki do pielęgnacji twarzy. To też balsamy do ciała, dezodoranty, a nawet np. pasty do zębów, których również używam.