Elektronika

Tworzę na zaliczenie aplikację na androida

U nas w szkole jest dość wysoki poziom. Jeżeli jakiś uczeń chce dostać stypendium to musi się na prawdę wykazać. Jestem bardzo ambitnym człowiekiem i postanowiłem stworzyć coś unikalnego na zaliczenie, żeby zwolnili mnie z egzaminów.

Moja aplikacja na androida uzyskała pozytywną opinię

tworzenie aplikacji na system androidMój profesor od informatyki zalecił mi stworzenie jakiejś ciekawej aplikacji na telefon komórkowy. Stwierdził, że na pewno będzie to wysoko ocenione a jeżeli uda mi się zrobić coś na prawdę wyjątkowego to zwolnienie z egzaminów końcowych mam gwarantowane. Jeżeli wykonam tworzenie aplikacji na system android i dostanie ona pozytywną opinię to jestem wygrany. W domu zastanawiałem się jaką aplikację mógłbym stworzyć, by była ona dostępna dla każdego. Obecnie promowany jest sport czy zdrowa żywność, to może coś w tym rodzaju wymyślę. Samo tworzenie aplikacji na system android nie jest takie trudne jak ma się pomysł. Jest on podstawą. Wieczorem porozmawiałem z bratem, który na pewno mi coś podpowie. On generalnie uwielbia grać w gry i powiedział, żebym stworzył coś pomocnego dla graczy. Taka aplikacja na pewno spotkałaby się z zainteresowaniem. Pomysł nawet mi się spodobał i zacząłem przeglądać wszystkie tematyczne aplikacje, żeby sprawdzić czy ktoś wcześniej już na to nie wpadł. Jeżeli tak, to muszę znaleźć coś innego. Tego wieczora późno się kładłem spać, ale było warto, ponieważ udało mi się wymyślić idealną aplikację, na którą jeszcze nikt nie wpadł. To na pewno będzie ogromnym hitem. Jestem pewien.

Zaliczyłem pracę i jestem zwolniony ze wszystkich egzaminów. Wszystkich zachwyciła moja aplikacja i zostałem uznany za najzdolniejszego ucznia w naszej szkole. Mam już kilka ciekawych pomysłów na inne aplikacje i zamierzam je wszystkie wdrożyć.