Zakupy

Tradycyjna zabawka

Niedawno byłem wraz z małżonką u swojego brata, który jakiś czas temu przeprowadził się do nowego domu. Jak to zwykle bywa przy takich okazjach zwiedziliśmy wszystkie pomieszczenia, a następnie udaliśmy się na grilla w ogrodzie. Patrzyłem na moją małą bratanicę, która nie miała zbyt wielu zabawek na zewnątrz i postanowiłem, że kupie jej coś fajnego. Padło na taki pomysł jak huśtawka little tikes.

Solidna firma, czyli gwarant najwyższej jakości

huśtawka little tikesZanim zdecydowałem się na huśtawkę oglądałem też inne produkty. Wszystkie oczywiście były kolorowe, ładne i wydawały się być interesujące dla dzieci. Jako człowiek, który jeszcze nie ma pierworodnego, nie do końca wiedziałem co będzie najlepsze dla małej. Ostatecznie zdecydowałem się na coś tradycyjnego i sprawdzonego od lat. W końcu jakie dziecko nie ciągnie swoich rodziców do tego,by je chociaż chwilę pobujali w siedzisku na placu zabaw? To się musiało spodobać, takim oto sposobem huśtawka little tikes znalazła się u mnie w domu. W następny weekend pojechałem do brata i od razu przystąpiliśmy do montażu. Pierwotnie myśleliśmy,że będzie to bardziej żmudny proces, tymczasem byliśmy miło zaskoczeni. Szybko złożyliśmy zabawkę i praktycznie po chwili mała mogła się huśtać. Amelka była zachwycona. Co więcej, kiedy stałem raz po raz ją popychałem, doceniłem także bezpieczeństwo tej zabawki i sposób wykonania.

Na zwykłym placu zabaw zawsze jest obawa, że dziecko spadnie z huśtawki i coś sobie zrobi. Tymczasem kupiony przeze mnie zestaw jest zrobiony tak dobrze, że praktycznie nie ma szans na to, że wydarzy się coś złego. Regulowane siedzenie, solidny mocny plastik dają gwarancję tego, że dziecko będzie wygodnie siedziało na miejscu i wszyscy będą mogli zająć się tylko i wyłącznie zabawą.