Zakupy

Tkanina podszewkowa satynowa

Wykonane są z włókien poliestrowych. Ich odpowiedni splot sprawia, że ​​wkładki są delikatne i lekkie, dzięki czemu idealnie się dopasowują i nie są sztywne. Ze względu na swoje właściwości są popularne w przemyśle odzieżowym, lnianym, dekoracyjnym, a także w produkcji skór – do mniejszych wyrobów pasmanteryjnych.

Klasyczne satynowe podszewki

podszewki satynoweSą doskonale kompatybilne z innymi materiałami. Dodatkową ich zaletą jest to, że są dwustronne. Z jednej strony są błyszczące, z drugiej  matowe. Ta opcja oznacza, że ​​możesz korzystać z obu możliwości w zależności od projektu. Jak już wspomniano, biała warstwa doskonale nadaje się do odzieży i dekoracji. Więc gdzie są najlepiej używane i gdzie są najczęściej spotykane? Ta piękna satynowa tkanina nadaje się na kurtki, kurtki ocieplane, a nawet garnitury, jak również na podszewki satynowe. Oczywiście nie można nie wspomnieć, że jasny biały kolor tej lekkiej tkaniny będzie bardzo piękny w sukniach ślubnych. Może służyć nie tylko jako powłoka, ale także  do tworzenia izolacji i łączenia jej z innymi materiałami. Aby materiał dobrze się prezentował konieczne jest również zastosowanie odpowiednich nici, np. białych nici Iris 0. Tkanina doskonale nadaje się również do szycia lnu, nie tylko na białych produktach. Satynowy pokrowiec to również bardzo popularne rozwiązanie do różnego rodzaju dekoracji. Ponieważ można je łatwo umieścić, można je uformować w paski i wykorzystać jako ozdobę siedziska podczas różnych ceremonii. Oprócz białej satyny w asortymencie hurtowym znajdują się również inne rodzaje odzieży wykonanej ze skóry.

Pokryte są poliuretanem lub poliamidem, dzięki czemu są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda. Do wyboru są warstwy gładkie i wzorzyste (kwadratowe). Oferta obejmuje również podwójną warstwę, która z jednej strony jest czarna, a z drugiej srebrna.

About Katarzyna Mikołowska