Moda

Sprezentowałam narzeczonemu szwajcarski zegarek

Mój narzeczony zawsze był bardzo ambitny i wiedziałam, że w nowej pracy na pewno odniesie sukces i szybko awansuje. Pracuje w firmie telemarketingowej i osiąga bardzo wysokie wyniki sprzedażowe. To zaowocowało bardzo szybkim awansem na koordynatora.

Narzeczonemu bardzo podoba się zegarek szwajcarski

szwajcarskie zegarki męskieMój narzeczony musiał zmienić styl i zacząć nosić koszule oraz odpowiednie spodnie i obuwie. Wpadłam wtedy na pomysł, że dostanie ode mnie bardzo wyjątkowy prezent. Pojechałam do centrum handlowego, gdzie jest cała masa sklepów. Skoro mój narzeczony teraz pełni tak poważną funkcję to musi mieć jakiś porządny zegarek. Weszłam od razu do sklepu, gdzie dostępne są szwajcarskie zegarki męskie, żeby wybrać coś dla niego. Chcę, żeby dostał ode mnie porządny zegarek, który będzie mu służył przez długie lata. Na wystawie były bardzo ładne szwajcarskie zegarki męskie i miałam problem, żeby zdecydować się na jakiś konkretny model. Pomogła mi ekspedientka, która była bardzo dobrze rozeznana w temacie. Wiedziałam, że mogę liczyć na jej pomoc. Pokazała mi dwa szwajcarskie zegarki męskie, które w jej ocenie będą idealnie pasowały do charakteru mojego narzeczonego. Opowiedziałam co to za człowiek i czego oczekuje od życia. Zegarki miały bardzo dużo funkcji, które są przydatne na co dzień. Wybrałam taki z czarno białym paskiem i fajną tarczą. Na pewno spodoba się on mojemu narzeczonemu, który ma bardzo podobny gust do mojego. Zawsze udało mi się dać mu trafiony prezent i wiem, że tym razem również tak będzie.

Oczywiście Łukasz był bardzo poruszony prezentem. Powiedział, że takiego zegarka właśnie potrzebował. Od razu go założył. Teraz na bieżąco będzie mógł sprawdzać godzinę i w pełni kontrolować czas. W jego pracy jest to przecież niezbędne.

About Jarosław Motylski