Wnętrza

Siostra ma pojemną szafę przesuwną w sypialni

Iwona już od dawna u nas nie mieszka, ponieważ już na studiach postanowiła się wyprowadzić z domu. Mieszka u chłopaka, który ma własne mieszkanie odziedziczone po dziadkach. Są razem już od pięciu lat i niebawem będą brali ślub. Zaprosiła mnie na weekend do siebie.

Pojemna szafa przesuwna u siostry pomieści dosłownie wszystko

pojemne szafy przesuwne na wymiar w WarszawiePierwszy raz jechałam do siostry i byłam nawet ciekawa jak mieszka. Iwona powiedziała, że ostatnio nawet robili remont i wszystko wybierała zupełnie sama. Przyjechała po mnie na dworzec i pojechałyśmy razem do jej domu. W środku od razu zauważyłam, że jest to bardzo modnie urządzone mieszkanie i bardzo komfortowe. W sypialni siostra ma ogromną szafę, która chyba wszystko pomieści! Takiej dużej szafy jeszcze nie widziałam. Iwona powiedziała mi, że takie pojemne szafy przesuwne na wymiar w Warszawie są w bardzo atrakcyjnych cenach i Arkadiusz zdecydował się na ten zakup. On płacił za wszystko i decydował o wydatkach. To była świetna inwestycja, ponieważ dzięki temu mają więcej miejsca w mieszkaniu a wszystkie ciuchy są w jednym miejscu. Nawet ma tam buty i walizki. Byłam pod wrażeniem i przyznam, że właśnie ta szafa zrobiła na mnie największe wrażenie. Też by mi się taka przydała w pokoju, bo dzięki temu na pewno ze wszystkim bym się pomieściła. Kiedy Arkadiusz wrócił z pracy to poszliśmy na miasto, by zjeść obiad. Od razu powiedziałam przyszłemu szwagrowi, że bardzo podoba mi się ich pojemna szafa w sypialni i też chciałabym taką mieć. Zamierzam namówić rodziców.

W domu opowiedziałam mamie, że Iwona ma bardzo ładnie urządzone mieszkania i opowiedziałam o szafie w sypialni. Mama się tym zainteresowała i powiedziała, że warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić. Chyba uda się ją namówić na ten zakup.

About Bronisław Niewiecki