Sport i rekreacja

Rower jako najlepszy środek transportu

Ostatnio zmieniłam pracę. Do tej pory pracowałam bardzo blisko domu. Jednak był to jedyny plus pracy tam. Teraz zmieniłam pracę na dużo lepiej płatną. Z czego bardzo się cieszyłam. Jednak praca ta znajduję się dosyć daleko.

Dojazd rowerem do pracy

zakup roweru elektrycznegoMogę co prawda dojeżdżać tam autobusem. Jednak od przystanku będę musiała jeszcze ładny kawałek się przejść. Stwierdziłam, że muszę mieć jakąś alternatywę jeśli chodzi o te dojazdy. Nie mam niestety prawa jazdy i dlatego też dojeżdżanie do pracy samochodem odpada. Gdy szukałam czegoś w internecie przypadkowo zobaczyłam, że są teraz promocje na inne środki transportu. Na przykład rower elektryczny mógłby dla mnie być dobrym rozwiązaniem. W końcu mogłabym nim jeździć normalnie standardowo pedałując jednak jazda takim sprzętem to jednak dużo mniejszy wysiłek. Bardzo mi się to urządzenie spodobało. Stwierdziłam, że zakup roweru elektrycznego to jest świetny pomysł. W ten sposób będę mogła gdy będzie w miarę pogoda dojeżdżać do pracy w ten właśnie sposób. Taki sprzęt mogę zamówić przez internet co dla mnie jest dużo prostsze. Usiadłam więc i dokładnie zaczęłam czytać wszystkie informacje o danych modelach. W końcu chciałam wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni model. Spodobał mi się szczególnie jeden. Wyróżniał się nawet samym wyglądem spośród innych i do tego był teraz w atrakcyjnej cenie. Czyli kupując go mogłam też przy okazji trochę zaoszczędzić. 

Zdecydowałam się na jego zakup a potem wprost nie mogłam doczekać się kiedy paczka przyjdzie. Od razu gdy zobaczyłam kuriera, który niesie mi przesyłkę byłam tak podekscytowana jak nigdy. Natychmiast rozpakowałam przesyłkę i wybrałam się na przejażdżkę moim nowym rowerem. Podczas tej przejażdżki sprawdziłam dostępne opcje i wszystko działało. 

About Jakub Ziółkowski