Usługi i przemysł

Rolowane bramy ppoż gotowe do montażu

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe to priorytet. Każda firma, fabryka, czy zakład usługowy, dbają o zabezpieczenia pożarowe. Dlatego warto zainwestować w gotowe do montażu zestawy rolowanych bram z certyfikatem jakości. Tego typu bramy posiadają funkcję antywłamaniową, są bardzo trwałe i oczywiście chronią przed niebezpieczeństwem pożarowym. Najlepiej wybrać zestaw z całym osprzętem do montażu.

Rodzaje bram chroniących przed pożarem, z funkcja rolowania

rolowane bramy ppożPowszechnie stosowane są w magazynach, w halach produkcyjnych i wszelkiego rodzaju fabrykach oraz warsztatach samochodowych. Mowa o bramach ppoż. Rolowane bramy ppoż mają odpowiedni certyfikat i oznaczenie klasy bezpieczeństwa ogniowego. To wpływa nie tylko na podwyższenie bezpieczeństwa na terenie firmy, fabryki czy zakładu usługowego. Dzięki nowoczesnym bramom chronimy zarówno swój dobytek, rzeczy materialne, jak i zapewniamy spokój pracownikom. Pełen zestaw z prowadnicami, kasetką i elementami gotowymi do montażu, można umieścić samemu lub zamówić wraz z montażem. Bramy rolowane świetnie nadają się także do prywatnych garaży wolno-stojących lub połączonych z budynkiem mieszkalnym. Dają komfort użytkownikom i pewność, że to produkt z najwyższej półki, dający gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Przed zamówieniem należy dokonać dokładnych pomiarów, zgodnie z wytycznymi producenta. Zmierzyć trzeba szerokość i wysokość bramy oraz ościeża. 

W kategorii bram przeciwpożarowych ważną rolę pełnią bramy rolowane. Zabezpieczają przed włamaniem, pożarem i wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, np. podczas gwałtownej wichury. Ceny są także atrakcyjne. Bramy polecane są zarówno do garaży prywatnych, magazynów, boksów, jak i do warsztatów samochodowych, hal produkcyjnych. Sprawdzą się w małych fabrykach.