Prawo / Finanse

Potrzebowałam pomocy przy postępowaniu spadkowym

Niedawno dowiedziałam się, że dostałam spadek po jakiejś dawno niewidzianej ciotce od strony taty. Ostatni raz spotkałam się z nią wiele lat temu i do teraz nawet nie wiedziałam, że umarła. Okazało się jednak, że nie jestem jedyną osobą, której należy się po niej spadek. Przyznam szczerze, że po przeczytaniu dokumentów z sądu, które dostałam, dalej nic nie wiedziałam.

Poszukiwania prawnika od spraw spadkowych

szybkie postępowanie spadkowe w jeleniej górzeZupełnie nic z tego nie rozumiałam. W końcu uznałam, że muszę skorzystać z pomocy prawnika, który zna się na prawie spadkowym i podpowie mi, co powinnam teraz zrobić. Bardzo szybko udało mi się znaleźć namiary na prawnika, który przeprowadzał szybkie postępowanie spadkowe w Jeleniej Górze. Swoją kancelarię prawną prowadził już od wielu lat i cieszył się bardzo pozytywnymi rekomendacjami poprzednich klientów. Umówiłam się z nim na spotkanie i od razu spakowałam do torby wszystkie dokumenty, jakie dotychczas zgromadziłam w tej sprawie. Już po pierwszym spotkaniu byłam przekonana, że trafiłam na naprawdę bardzo dobrego specjalistę. Od razu podpowiedział mi on, jakie kroki prawne powinnam teraz podjąć i jakie skutki one przyniosą. Zgodził się także pozostać moim pełnomocnikiem na czas rozprawy sądowej, ponieważ okazało się, że ze względu na dużą ilość spadkobierców sprawa musi trafić do sądu. Byłam bardzo zadowolona z jego pomocy.

Bardzo ważne było dla mnie również to, że honorarium jakie sobie zażyczył nie było zbyt wygórowane. Mogłam je również zapłacić po skończonej sprawie, co było dla mnie bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem. Cieszę się, że udało mi się trafić na tak doświadczonego i solidnego prawnika, który z pełnym zaangażowaniem podszedł do mojej sprawy i naprawdę pomógł mi w wielu aspektach związanych z przyjęciem spadku.

About Bronisław Niewiecki