Prawo / Finanse

Poszukiwania kancelarii prawa rodzinnego

Od dłuższego czasu miałam problem z moim byłym mężem. Mianowicie, przestał on płacić na nasze wspólne dzieci alimenty. Początkowo myślałam, że może ma jakieś problemy finansowe, albo po prostu zapomniał wysłać przelew. Szybko się jednak dowiedziałam przez naszych wspólnych znajomych, że robi to tylko i wyłącznie celowo. Nie mogłam tego w taki sposób zostawić.

Gdzie w Krakowie znajdę kancelarię prawną?

polecana kancelaria prawo rodzinne krakówPoczytałam trochę informacji na ten temat. Dowiedziałam się, że takie sprawy powinnam załatwiać sądowo. Wobec tego najpierw musiałam znaleźć prawnika, który poprowadziłby dla mnie sprawę. Wiedziałam, że powinna to być specjalistyczna kancelaria, która ma doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. To właśnie pod tę jurysdykcję podlegają sprawy z zakresu świadczeń alimentacyjnych. Całe szczęście z pomocą mojej najlepszej przyjaciółki udało mi się znaleźć bardzo dobre miejsce. Była to polecana kancelaria Prawo rodzinne Kraków to jedne ze spraw, którymi zajmowała się w tej miejscowości. Kancelarię tę prowadzili bardzo dobrzy prawnicy, którzy posiadali wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu swoich klientów przed sądem rodzinnym. Wiedziałam, że pomogą mi oni w przygotowaniu do rozprawy, a także w przygotowaniu odpowiednich pism procesowych. W dodatku honorarium za prowadzenie sprawy sądowej było ustalone na naprawdę bardzo przystępnym poziomie.

Szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. W kancelarii tej udało mi się trafić na bardzo dobrego adwokata, który poprowadził tę sprawę w moim imieniu po tym, jak przekazałam mu stosowne pełnomocnictwa. Byłam bardzo zadowolona z faktu, że trafiłam na takie dobre i rzetelne miejsce, w którym uzyskałam naprawdę profesjonalną pomoc i udało mi się szybko zakończyć sprawę.