Usługi i praca

Poszukiwania ekstrakcyjnego czyszczenia wykładzin

 

Moja córka ma bardzo silną alergię. Wobec tego dbam o to, aby w mieszkaniu zawsze było czysto. Nawet dobrze sobie z tym radzę. Dzięki temu moja córka nie reaguje alergicznie na kurz czy pyłki w mieszkaniu. Z jednym małym wyjątkiem. Nie potrafię sobie poradzić z czyszczeniem dywanów. Nie chcę również z nich rezygnować, ponieważ przyjemniej chodzić po nich, aniżeli po „gołej” podłodze.

Skorzystałam z ekstrakcyjnego czyszczenia wykładzin

ekstrakcyjne czyszczenie wykładzin w warszawie tanioWobec tego musiałam coś wymyślić. Na szczęście nie było to takie trudne, jak mi się z początku wydawało. Moja przyjaciółka poleciła mi firmę, w której ofercie znajdowało się ekstrakcyjne czyszczenie wykładzin w Warszawie Tanio można tam było zamówić ekstrakcyjne czyszczenie dywanów i wykładzin podłogowych za pomocą nowoczesnego sprzętu oraz wysokiej jakości środków czystości. Takie pranie polega na głębokim wprowadzeniu środka czyszczącego wraz z wodą w strukturę dywanu lub wykładziny, a następnego odessanie go za pomocą odkurzacza piorącego pod ciśnieniem. W ten sposób można bardzo dobrze wyczyścić wszelkie dywany, nawet te z bardzo długim włosiem. Takie pranie jest niezwykle dokładne i solidne. Zachęcona tymi pozytywnymi opiniami na jego temat, zdecydowałam się jeszcze tego samego dnia skontaktować z poleconą przez przyjaciółkę firmą. Ponieważ cena prania ekstrakcyjnego była przystępna, umówiłam pranie dywanów już na przyszły tydzień.

Ekipa czyszcząca punktualnie zjawiła się u mnie w mieszkaniu i od razu zabrała się do pracy. Najpierw odkurzyli na sucho wykładziny i dywany, żeby pozbyć się z nich śmieci a następnie zabrali się za ich pranie. Już podczas wykonywaniu usługi wiedziałam, że jest ona godna swojej ceny. Naprawdę efekt był widoczny „gołym okiem”. Nawet nie spodziewałam się, że dywany są tak brudne.

 

About Bronisław Niewiecki